Aby Papa Nöel včas dorazil, doporučujeme objednání dárků do 17. 12. 2023. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Xeracalm A.D Výživující Mycí Kostka

 
 

Avène XeraCalm A.D Ultra vyživující mycí kostka jemně myje velmi suchou kůži celé rodiny (kojenci, děti, dospělí) se sklonem k atopickému ekzému a svědění.

100 g

Dostupnost Objednáno
178 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Dermatologické kostky a mýdla
Položka byla vyprodána...
 

Každodenní hygiena vyvinutá s minimem složek pro šetrné mytí velmi suché kůže trpící svěděním a kůže se sklonem k atopickému ekzému. Mycí kostka je vhodná pro celou rodinu (kojenci, děti, dospělí). Hlavní výhody: - Poskytuje kůži okamžitou úlevu od svědění - Zklidňuje zarudnutí - Navrací kůži komfort, jemnost a výživu - Chrání ji před vysušením vyvolaným vodou Účinné látky: 1. Jemná mycí báze čistí pokožku a chrání ji před vysušujícími vlivy vody. 2, I-modulia zmírňuje pocity svědění vyvolané suchostí kůže, zklidňuje zarudnutí, posiluje přirozenou obranyschopnost kůže a napomáhá zmírnit zánětlivé projevy. 3. Pupalkový olej vyživuje a obnovuje kožní bariéru 4. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Prokázaná velmi dobrá kožní a oční snášenlivost. Neobsahuje mýdlo a má fyziologické pH. Neobsahuje parfemaci. Aplikujte na navlhčenou kůži, vytvořte pěnu, opláchněte a osušte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.