Aby Papa Nöel včas dorazil, doporučujeme objednání dárků do 17. 12. 2023. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Xeracalm A.D Relipid. Mycí Olej

 
 

Avène XeraCalm A.D Relipidační mycí olej jemně myje velmi suchou kůži celé rodiny (kojenci, děti, dospělí) se sklonem k atopickému ekzému a svědění. Je vhodný na obličej i tělo, do sprchy i koupele.

400 ml

Dostupnost Objednáno
538 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Tělová mléka a oleje
Položka byla vyprodána...
 

Každodenní hygiena vyvinutá s minimem složek pro šetrné mytí velmi suché kůže trpící svěděním a kůže se sklonem k atopickému ekzému. Mycí olej je vhodný pro celou rodinu (kojenci, děti, dospělí). Lze použít jako doplňkovou péči při atopickém ekzému, ichtyóze, prurigu, psoriáze, svrabu, stařecké suchosti a v případě suchosti kůže u systémových onemocnění. Avène XeraCalm A.D Relipidační mycí olej je vhodný na obličej i tělo, do sprchy i koupele. Hlavní výhody: - Poskytuje kůži okamžitou úlevu od svědění - Zklidňuje zarudnutí - Navrací kůži komfort, jemnost a výživu - Chrání ji před vysušením vyvolaným vodou Účinné látky: 1. Jemná mycí báze čistí pokožku a chrání ji před vysušujícími vlivy vody. 2. I-modulia zmírňuje pocity svědění vyvolané suchostí kůže, zklidňuje zarudnutí, posiluje přirozenou obranyschopnost kůže a napomáhá zmírnit zánětlivé projevy. 3. CER-OMEGA obnovuje a posiluje kožní bariéru, pomáhají kůži lépe odolávat vnějším vlivům. 4. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Prokázaná velmi dobrá kožní, oční a gynekologická snášenlivost. Neobsahuje mýdlo a má fyziologické pH. Neobsahuje parfemaci. Ve sprše jemnou masáží vytvořte pěnu a poté aplikujte na navlhčenou kůži. Ve vaně přidejte 5 dávek pomocí pumpičky do vodní lázně. Důkladně opláchněte a jemně osušte, poté aplikujte XeraCalm A.D Relipidační krém nebo Relipidační balzám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.