La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Novinky

Vánoční otevírací doba v prodejnách
Prodejna PRAHA: 
 
Po 18.12.    | 11–18 hod
Út   19.12.  | 11–18 hod
St   20.12.   | 11–18 hod 
Čt  21.12.    | 11–19 hod
Pá 22.12.    | 11–18 hod
So  23.12.   | 13–19 hod  
Ne 24.12.    | 10–13 hod
 
Prodejna BRNO:
 
Po 18. 12.   | 11—18 h
Út 19. 12.   | 11—18 h
St 20. 12.    | 11—18 h
Čt 21. 12.    | 11—18 h
Pá 22. 12.   | 11—18 h
So 23.12.    | 12—18 h
Ne 24. 12. | zavřeno

Kupóny k nákupu pro naše Les Amis

Členové klubu Les Amis obdrží k nákupu nad 500 Kč v kamenných prodejnách La Pharmacie v Praze a Brně a nad 1 000 Kč na e-shopu kupón na další nákup. Členem klubu se stává každý, kdo odebírá náš newsletter. 

Hodnoty kupónů:

 1. 50 Kč kupon: při nákupu za 500–999 Kč (pouze v prodejně, ne na e-shopu)
 2. 100 Kč kupon: při nákupu za 1000–1999 Kč
 3. 200 Kč kupon: při nákupu za 2000–2999 Kč
 4. 300 Kč kupon: při nákupu za 3000–3999 Kč
 5. 400 Kč kupon: při nákupu nad 4000 Kč

 

Kompletní pravidla akce naleznete zde.

 
Novinky podzim 2023

Mezi *nouveautés* tohoto podzimu jsou dlouho očekávaná líčidla Eclo, pasty na zuby s hravými příchutěmi Lebon, nová séra od přírodních značek La Rosée a Algologie. Přijďte se podívat k nám, do lékárny na Arbesově náměstí nebo nakupujte online.

Doručení objednávek do Štědrého dne.

Při objednání do 19.12. dostanete svůj balíček do Vánoc. Po tomto termínu se vynasnažíme o včasné doručení, ale nemůžeme jej zaručit.

Krásné Vánoce přeje celý tým La Pharmacie Française.

Dárek: Kupóny za každý nákup v naší prodejně (2022)

Kupony na příští nákup od nás získáte jako předvánoční dárek k nákupu v prodejně La Pharmacie Française! 

Kupon získáte ke každému nákupu nad 500 Kč od 2. 11. do 24. 12. 2022 při zapsání do klubu Les Amis - při nákupu za 500 Kč kupon na 50 Kč, při nákupu nad 1000 Kč kupon na 100 Kč a tak dále, až do výše nákupu nad 4000 Kč s hodnotou kuponu 400 Kč. Svůj kupon můžete využít na příští nákup až do 31. 1. 2023 na veškeré naše značky (například Fragonard, Fer à Cheval, Patyka a mnoho dalších). 

Přijďte do prodejny pro krásné a voňavé dárky. Těšíme se na Vás.

Podmínky vydávání a využití kuponů najdete na webu www.lapharmacie.cz/kupony.

Kupony v La Pharmaci Francaise

Masáže v L'Institut

 

Massage Relaxant – Relaxační a uvolňující masáž

Délka trvání přibližně 90 minut

Massage relaxant vás usadí na uvolňujícím obláčku, ze kterého sesednete odpočatí, zrelaxovaní a psychicky uvolnění. Olejová masáž je vhodná jak při psychické únavě a přepracování, tak při stavech fyzického vyčerpání a svalové únavě.

Uvelebte se na našem luxusním vyhřívaném lehátku a uvolněte se pod zkušenýma rukama masérky Magdy Daňhelové. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Tato masáž:

 • přímo i nepřímo pomáhá prevenci úrazů i různých zdravotních obtíží, bolesti svalů, šlach či kloubů;
 • zlepšuje regeneraci po práci či zátěži, krevní oběh a látkovou výměnu;
 • přispívá k rychlejšímu odstranění únavy, je osvěžující a zklidňující;
 • pomáhá udržovat kvalitní tělesnou i duševní kondici.

 

Nechte se podmanit vůněmi tradičních olejů z řad La Pharmacie Française, či využijte možnosti hypoalergenního neparfemovaného masážního oleje.

Kontraindikace:

 • po nadměrné fyzické námaze, kde je nejlépe počkat s masáží do druhého dne;
 • po jídle, kdy je vhodné počkat alespoň jednu až dvě hodiny;
 • při výskytu celkových onemocnění, především hořečnatých a infekčních;
 • při výskytu nádorového onemocnění.


––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Massage du Dos – Masáž při bolesti zad

Délka trvání přibližně 60 minut

Aille aille aille! Od akutní i chronické bolesti zad uleví Massage du Dos. Olejová masáž uvolní napětí i namožená záda, působí na různé bolesti zad, šíje i ramen a pomůže zbavit se psychické zátěže. Budete se cítit jako znovuzrozeni.

Technika masáže je individuálně přizpůsobená na míru každému zákazníkovi i jeho stavu: kromě klasických manuálních technik se používají také baňky, ježek a speciální uvolňující tahy. Masáž uvolní od napětí a stresu, kterému jsme vystavováni, dovede k relaxaci a uvolnění.

Vhodné pro:

 • akutní i chronické bolesti zad;
 • chronické bolesti zad, šíje, bederní části páteře i končetin;
 • masáž ulevuje od ztuhlosti, bolestí kloubů, svalů i šlach;
 • fyzické přepracování.

 

Nechte se podmanit vůněmi tradičních olejů z řad La Pharmacie Française, či využijte možnosti hypoalergenního neparfemovaného masážního oleje.

 

Ceník Masáží

 

Massage Relaxant

 

2 400,-

 

Massage du Dos

 

1 800,-

Všechny ceny jsou včetně DPH 21%.

 

Kdo se Vám bude věnovat?

Naše masérka Magda Daňhelová je odbornicí na intuitivní masáž, která pomáhá ulevit od stresu i svalového napětí. Pod jejíma zkušenýma rukama si odpočinete a načerpáte nové síly ve světě relaxace a uvolnění. „Před několika lety jsem objevila kouzlo světa masáží a od té doby jsem se stala jeho součástí.“ Říká paní Daňhelová. Jako zkušená masérka dbá na vysoký standard služeb odbornost a profesionalitu, klienti si tak mohou užít atmosféru bezpečí, pohody a porozumění. „Masírování beru jako své životní poslání, způsob seberealizace a praktickou duchovní cestu,“ dodává.

 

Jak a na kdy se můžete objednat?

 

Objednat se můžete na e-mailu smichov@lapharmacie.cz nebo telefonicky +420 724 259 475.

Masérka Magda Daňhelová je vám k dispozici každou středu. Po individuální domluvě vás rádi objednáme i na jiný čas.

 

 

 
Pravidla soutěže – bio kosmetika

Pořadatel a organizátor soutěže:

Společnost LA PHARMACIE FRANCAISE s.r.o., adresa Pod Špitálem 1355, Zbraslav, 156 00 Praha, IČ: 09381210 zapsána v OR C 335414/MSPH vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Organizátor“).

Termín a místo trvání soutěže:

Soutěž probíhá vždy na instagramových stránkách https://www.instagram.com/lapharmaciefrancaise/, a to v době uvedené Organizátorem vždy při vyhlášení každé soutěže. Přesná doba trvání soutěže je vždy vymezena v jejím vyhlášení.

Účastníci soutěže:

Účastníkem soutěží může být pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice, která je registrována na sociální síti Instagram (www.instagram.com), má po celou dobu soutěže aktivní svůj Instagramový účet a splní stanovená pravidla soutěže s následující výjimkou (dále jen „Účastník“): Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru Organizátorovi anebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v řadě přímé. Podmínkou účasti v soutěžích není zakoupení zboží nebo služeb Organizátora.

Výhra:

Balíček bio kosmetiky: 

• Odličovací olej Patyka
• Detoxikační čisticí pěna Patyka
• Čistící maska Gamarde
• Denní a noční krém proti vráskám Gamarde
• Tyčinka pro oční okolí La Rosée
• Kokosový olej Pranarôm
• Hydrolát néroli Pranarôm

Průběh a principy soutěží:

Soutěže probíhají na instagramových stránkách https://www.instagram.com/lapharmaciefrancaise/.

Účastníci se zapojí do soutěže o výhru tak, budou sledovat stránky na Instagramu @lapharmaciefrancaise. 

Soutěž bude vyhlášena 11. 6. 2022. Vítěze vybere ze všech příspěvků zástupce La Pharmacie Française. Účastník se může zapojit do soutěže pouze jednou, přičemž identifikátorem Účastníka je jeho osobní instagramový profil.

Oznámení a předání výher:

Pro oznámení výher jednotlivým výhercům jsou vždy užity kontaktní údaje zpřístupněné Účastníky na jejich instagramovém profilu. Výherci jsou zároveň zveřejněni na instagramové stránce https://www.instagram.com/lapharmaciefrancaise/. Výhra je k osobnímu vyzvednutí v prodejně La Pharmacie Francaise na Arbesově náměstí, nebo jsou zasílány poštou na výhercem sdělenou adresu, a to do 30 dnů od skončení soutěže, nebo způsobem uvedeným při vyhlášení každé soutěže či je mu výhra předána jiným způsobem na základě předchozí dohody. Nereaguje-li výherce na zaslanou zprávu o výhře do sedmi dnů od jejího sdělení Organizátorem, jeho výhra bez náhrady propadá Organizátorovi. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození či nedoručení výher. Výherce nemá nárok na jinou výhru od Organizátora, než uvedenou při vyhlášení každé soutěže, či na jiné protiplnění. Organizátor neodpovídá za škodu vzniklou užíváním výhry.

Daň z výhry:

Účastí v soutěži bere Účastník na vědomí, že pokud hodnota z výhry přesáhne 10 000 Kč, výhra podléhá zdanění dle § 4 odst. 1 písm. f) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění. Tato daň bude zaplacena Organizátorem soutěže.

Pravidla soutěžních příspěvků:

Ze soutěží jsou zásadně vyloučeny jakékoliv příspěvky, které jsou dle výlučného posouzení Organizátora protizákonné, nemravné, neslušné, zachycující protizákonné, riskantní či jakkoliv neodpovědné jednání účastníků či jiných osob. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit Účastníka, jehož chování či Instagram profil odporuje pravidlům sociální sítě Instagram. V případě zjištění tohoto porušení, či v případě podezření bude takový účet nahlášen jako podvodný a případné vydání výhry bude pozastaveno až do vyjádření správce či odpovědného pracovníka společnosti Instagram. Organizátor upozorňuje Účastníky, aby při zveřejňování svých příspěvků neporušovali zákony, neriskovali případné právní postihy a chovali se zodpovědně, slušně a zdvořile. Organizátor je kdykoliv oprávněn kontrolovat a následně nepřipustit do soutěže anebo vyřadit ze soutěže účastníky s příspěvkem, který dle jeho rozhodnutí bude z jakéhokoliv výše uvedeného i jiného důvodu nevhodný, a to bez jakékoliv náhrady a bez povinnosti uvádět důvody takového rozhodnutí. To platí i o příspěvcích technicky pro soutěž nepoužitelných.

Autorská a jiná práva:

Účastník souhlasí s tím a uděluje bezplatnou licenci Organizátorovi bez časového, teritoriálního a množstevního omezení k tomu, že jím vložený příspěvek včetně jména autora bude zveřejněn na Internetu v souvislosti se soutěží. Účastník též bere na vědomí, že jednou zveřejněný příspěvek se může na internetu šířit mimo vůli pořadatele a za takové šíření již pořadatel neodpovídá. Účastník vždy ručí za to, že je výhradním autorem jím vloženého příspěvku nebo že má od autora a všech osob podílejících se na vytvoření díla souhlas s jeho užitím za podmínek a v rozsahu zde uvedeném a že je zejména oprávněn k udělení tohoto souhlasu pořadateli. V případě další potřeby užití takového díla Organizátorem nad rámec výše uvedený Účastník souhlasí s tím, že v návaznosti na vznesený požadavek Organizátora písemně potvrdí právo užití předmětného autorského díla Organizátorem, pokud s takovým užitím bude souhlasit. Za toto užití Účastníkovi nepřísluší žádná dodatečná finanční či nefinanční odměna nebo protiplnění.

Ochrana osobních údajů:

Účastník poskytuje Organizátorovi, vložením komentáře jako odpovědi na soutěžní otázku, výslovný souhlas s tím, aby Organizátor soutěže jako správce zpracoval jím poskytnuté osobní údaje (jméno, příjmení, instagramové jméno, profilová fotografie, emailová adresa, telefonní číslo a adresa pro doručování, případně další údaje), a to jak pro účely účasti Účastníka v soutěži a předání výhry výhercům soutěže tak i ve své marketingové databázi za účelem nabízení obchodu a služeb. Údaje budou uloženy a zpracovány Organizátorem po dobu nezbytně nutnou vzhledem k účelu zpracování, nejdéle však do doby odvolání souhlasu.

Další důležité podmínky soutěží: Pořadatel je oprávněn kdykoliv kontrolovat pravdivost veškerých údajů, uvedených Účastníkem v rámci soutěže. V případě uvedení nepravdivých údajů či jiného porušení těchto pravidel Účastníkem je pořadatel oprávněn neumožnit Účastníkovi účast v soutěži, případně jej ze soutěže vyloučit, případně mu nevydat výhru, a to bez jakékoliv náhrady. Rozhodnutí Organizátora o takovém opatření je konečné. Účastníci nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Pořadatel tímto není vůči Účastníkům jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Organizátora, než jsou uvedená v těchto pravidlech. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Organizátor soutěže neodpovídá za funkčnost aplikace Instagram, doručení zpráv či výher. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností Organizátor. Organizátor si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na soutěžních instagramovým stránkách. Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Instagram.

 

V Praze, dne 4. 6. 2022

Pravidla soutěže Fer à Cheval

Pořadatel a organizátor soutěže:

Společnost LA PHARMACIE FRANCAISE s.r.o., adresa Pod špitálem 1355, Zbraslav, 156 00 Praha, IČ: 09381210 zapsána v OR C 335414/MSPH vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Organizátor“).

Termín a místo trvání soutěže:

Soutěž probíhá vždy na instagramových stránkách https://www.instagram.com/lapharmaciefrancaise/, a to v době uvedené Organizátorem vždy při vyhlášení každé soutěže. Přesná doba trvání soutěže je vždy vymezena v jejím vyhlášení.

Účastníci soutěže:

Účastníkem soutěží může být pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice, která je registrována na sociální síti Instagram (www. Instagram.com), má po celou dobu soutěže aktivní svůj Instagramový účet a splní stanovená pravidla soutěže s následující výjimkou (dále jen „Účastník“): Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru Organizátorovi anebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v řadě přímé. Podmínkou účasti v soutěžích není zakoupení zboží nebo služeb Organizátora.

Výhra:

Vyhrajte jeden ze dvou balíčků přípravků Fer à Cheval:

Balíček péče o domácnost: Univerzální čistící přípravek, odstraňovač vodního kamene, tekuté černé mýdlo, marseillské mýdlové vločky, marseillské mýdlo, prostředek na mytí nádobí, kostka na skvrny.

Balíček péče o tělo: Marseillské tekuté mýdlo, kartáček na nehty, marseillské tekuté mýdlo, marseillské mýdlo, parfemované tuhé mýdlo, krém na ruce, cestovní box na mýdlo

Průběh a principy soutěží:

Soutěže probíhají na instagramových stránkách https://www.instagram.com/lapharmaciefrancaise/.

Účastníci se zapojí do soutěže o výhru tak, budou sledovat stránky na Instagramu @lapharmaciefrancaise. 

Soutěž vyhlásíme 19. 3. 2022. Vítěze vybere ze všech příspěvků zástupce La Pharmacie Française. Účastník se může zapojit do soutěže na každém profilu pouze jednou, přičemž identifikátorem Účastníka je jeho osobní instagramový profil.

Oznámení a předání výher:

Pro oznámení výher jednotlivým výhercům jsou vždy užity kontaktní údaje zpřístupněné Účastníky na jejich instagramovém profilu. Výherci jsou zároveň zveřejněni na instagramové stránce https://www.instagram.com/lapharmaciefrancaise/. Výhra je k osobnímu vyzvednutí v prodejně La Pharmacie Francaise na Arbesově náměstí, nebo jsou zasílány poštou na výhercem sdělenou adresu, a to do 30 dnů od skončení soutěže, nebo způsobem uvedeným při vyhlášení každé soutěže či je mu výhra předána jiným způsobem na základě předchozí dohody. Nereaguje-li výherce na zaslanou zprávu o výhře do sedmi dnů od jejího sdělení Organizátorem, jeho výhra bez náhrady propadá Organizátorovi. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození či nedoručení výher. Výherce nemá nárok na jinou výhru od Organizátora, než uvedenou při vyhlášení každé soutěže, či na jiné protiplnění. Organizátor neodpovídá za škodu vzniklou užíváním výhry.

Daň z výhry:

Účastí v soutěži bere Účastník na vědomí, že pokud hodnota z výhry přesáhne 10 000 Kč, výhra podléhá zdanění dle § 4 odst. 1 písm. f) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění. Tato daň bude zaplacena Organizátorem soutěže.

Pravidla soutěžních příspěvků:

Ze soutěží jsou zásadně vyloučeny jakékoliv příspěvky, které jsou dle výlučného posouzení Organizátora protizákonné, nemravné, neslušné, zachycující protizákonné, riskantní či jakkoliv neodpovědné jednání účastníků či jiných osob. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit Účastníka, jehož chování či Instagram profil odporuje pravidlům sociální sítě Instagram. V případě zjištění tohoto porušení, či v případě podezření bude takový účet nahlášen jako podvodný a případné vydání výhry bude pozastaveno až do vyjádření správce či odpovědného pracovníka společnosti Instagram. Organizátor upozorňuje Účastníky, aby při zveřejňování svých příspěvků neporušovali zákony, neriskovali případné právní postihy a chovali se zodpovědně, slušně a zdvořile. Organizátor je kdykoliv oprávněn kontrolovat a následně nepřipustit do soutěže anebo vyřadit ze soutěže účastníky s příspěvkem, který dle jeho rozhodnutí bude z jakéhokoliv výše uvedeného i jiného důvodu nevhodný, a to bez jakékoliv náhrady a bez povinnosti uvádět důvody takového rozhodnutí. To platí i o příspěvcích technicky pro soutěž nepoužitelných.

Autorská a jiná práva:

Účastník souhlasí s tím a uděluje bezplatnou licenci Organizátorovi bez časového, teritoriálního a množstevního omezení k tomu, že jím vložený příspěvek včetně jména autora bude zveřejněn na Internetu v souvislosti se soutěží. Účastník též bere na vědomí, že jednou zveřejněný příspěvek se může na internetu šířit mimo vůli pořadatele a za takové šíření již pořadatel neodpovídá. Účastník vždy ručí za to, že je výhradním autorem jím vloženého příspěvku nebo že má od autora a všech osob podílejících se na vytvoření díla souhlas s jeho užitím za podmínek a v rozsahu zde uvedeném a že je zejména oprávněn k udělení tohoto souhlasu pořadateli. V případě další potřeby užití takového díla Organizátorem nad rámec výše uvedený Účastník souhlasí s tím, že v návaznosti na vznesený požadavek Organizátora písemně potvrdí právo užití předmětného autorského díla Organizátorem, pokud s takovým užitím bude souhlasit. Za toto užití Účastníkovi nepřísluší žádná dodatečná finanční či nefinanční odměna nebo protiplnění.

Ochrana osobních údajů:

Účastník poskytuje Organizátorovi, vložením komentáře jako odpovědi na soutěžní otázku, výslovný souhlas s tím, aby Organizátor soutěže jako správce zpracoval jím poskytnuté osobní údaje (jméno, příjmení, instagramové jméno, profilová fotografie, emailová adresa, telefonní číslo a adresa pro doručování, případně další údaje), a to jak pro účely účasti Účastníka v soutěži a předání výhry výhercům soutěže tak i ve své marketingové databázi za účelem nabízení obchodu a služeb. Údaje budou uloženy a zpracovány Organizátorem po dobu nezbytně nutnou vzhledem k účelu zpracování, nejdéle však do doby odvolání souhlasu.

Další důležité podmínky soutěží: Pořadatel je oprávněn kdykoliv kontrolovat pravdivost veškerých údajů, uvedených Účastníkem v rámci soutěže. V případě uvedení nepravdivých údajů či jiného porušení těchto pravidel Účastníkem je pořadatel oprávněn neumožnit Účastníkovi účast v soutěži, případně jej ze soutěže vyloučit, případně mu nevydat výhru, a to bez jakékoliv náhrady. Rozhodnutí Organizátora o takovém opatření je konečné. Účastníci nejsou oprávněni požadovat namísto výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Pořadatel tímto není vůči Účastníkům jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Organizátora, než jsou uvedená v těchto pravidlech. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Organizátor soutěže neodpovídá za funkčnost aplikace Instagram, doručení zpráv či výher. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností Organizátor. Organizátor si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na soutěžních instagramovým stránkách. Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Instagram.

 

V Praze, dne 12. 3. 2022

Dodání do Vánoc

Dodání Vašich objednávek do Vánoc garantujeme při objednání do pátku 17. 12. 2021.

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem