La Pharmacie Française neprodává léčiva.

T.LeClerc Paleta očních stínů Nuit Etoilée

 
Novinka Efekt lupa
 

Palette - Nuit Étoilée 18 g

Dostupnost Skladem
1 140 Kč / ks    
Značka T.LeClerc
Kategorie Oční stíny
 

Ikonická paleta očních stínů, která je inspirovaná zářivými večery z období Belle Epoque. Ukrývá 10 matných i třpytivých odstínů v intenzivních teplých barvách. Jemná hedvábná textura bohatá na pigmenty se snadno nanáší a vytváří dlouhotrvající efekt. Pomocí této paletky vytvoříte jak přirozené, tak i intenzivní líčení. Oftalmologicky testováno. Použití: Oční stíny nanášejte štětcem dle potřeby a kombinujte jednotlivé odstíny tak, aby se vzájemně doplňovaly a prolínaly. Tip: Pro zářivý a přirozený vzhled naneste světlý odstín jako základ na celé víčko, třpytivý odstín na pohyblivé víčko a tmavší do vnějšího koutku, abyste dodali očím hloubku. Chcete-li vytvořit kouřové líčení, naneste světlý odstín jako základ na celé oční víčko, středně tmavý odstín do záhybu oka a tmavý na pohyblivé víčko. Stíny štětcem důkladně rozpracujte, aby se vzájemně prolínaly a nevytvářely ostré přechody. Pro dokončení naneste tmavý odstín na spodní linii řas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

V roce 1881 vytvořil Théophile LeClerc ve své lékárně v pařížské čtvrti Madeleine svůj první sypký pudr s obsahem rýžového škrobu. Tento jemný pudr šetrný k pokožce, dostupný v 16 odstínech, prezentovaný v legendárním hliníkovém pouzdře, byl pro dámy z období Belle Epoque revolucí, která je osvobodila a učinila krásnějšími. Od Belle Epoque až po dvacátá léta se jedinečný odstín Banane stal nezbytností pro vytvoření sametové pleti ve stylu francouzské elegance. T.LeClerc pleťový pudr se stal ikonickým přípravkem a je jím až do dnešní doby.


Značka T.LeClerc v současnosti nabízí ucelenou řadu přípravků od make-upu až po kosmetické doplňky. Naleznete zde širokou škálu barev a odstínů pro pleť, oči i rty. Objevte ty své i Vy.