La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Toleriane Ultra

 
  • 1 z 3
 

Internzivní zklidňující péče na obličej a oční okolí.

40 ml
Dostupnost Objednáno
571 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Krémy
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Toleriane Ultra Intenzivní zklidňující péče na obličej a oční okolí proti diskomfortu pro vysoce senzitivní pleť náchylnou k alergiím. Výživná a zároveň jemná textura dodává pleti hydrataci a zklidnění. Vhodný pro intolerantní nebo alergickou pleť.

Nová unikátní formule kombinuje Neurosensin zklidňující látku, která se soustředí na příznaky podráždění pleti, a termální vodu z La Roche-Posay, která přirozeně zklidňuje a působí proti podráždění. Inovativní ultra-hermetické balení – bez kontaminace, oxidace, suchých reziduí a zbytků. Nekomedogenní. Vysoká tolerance. Testováno na alergické pleti. 0% preservativů / fragrance / alkoholu.

Náš tip:

Kosmetika La Roche-Posay sleduje jeden základní cíl – lepší život s citlivou pletí. Pokud i Vás trápí intolerantní pleť, vyzkoušejte La Roche Posay Toleriane Ultra s Neurosensinem a termální vodou z La Roche-Posay.

Z jakého důvodu vyzkoušet La Roche-Posay Toleriane Ultra?

  • Intenzivně pečuje o citlivou, intolerantní pleť, bez ucpání pórů
  • Ihned pleť zklidňuje a předchází dalšímu podráždění
  • Redukuje svědění a pocity pálení či pnutí
  • Chrání pleť před nepříjemným začervenáním
  • Dlouhodobě zásobuje pleť potřebnou vlhkostí s výživnou, a přitom jemnou konzistencí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.