La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Rosée Solární Stick Spf 50

 
  • 1 z 3
 

Jedinečný solární stick SPF 50.

Dostupnost Skladem
372 Kč / ks    
Značka La Rosée
Kategorie Přípravky s SPF
 

Přípravek na opalování s obsahem organického meruňkového oleje a jemnou vanilkovou vůní. Poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Je vhodný pro použití na obličej a citlivé partie. Voděodolný, nezanechává lepivý film. Obsahuje filtry, které nemají vliv na mořské řasy a korály.

Použití: Naneste na pokožku dostatečné množství přípravku 30 minut před vystavením se slunečnímu záření. Opakujte každé 2 hodiny a po každém pobytu ve vodě. Vyhněte se nadměrné expozici slunečnímu záření. Přípravek chraňte před světlem a teplem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Rosée založily pařížské lékárnice Coline a Mahault, které jsou posedlé kosmetologií a přírodní kosmetikou.

Za lékárenskou tárou se denně setkávaly s ženami a muži, které hledali co nejjednodušší, co nejopravdovější a co nejzodpovědnější přípravky, bez zbytečností a bez sofistikovaných slibů, které nemohou splnit.

Vznikla tak značka, kterou chtějí používat jak samy lékárnice, tak jejich zákazníci, s ultra-clean hydratačními přípravky, s až 100% přírodního původu a zodpovědné za svůj dopad na životní prostředí. La Rosée je angažovaná společnost, které lze věřit se zavřenýma očima!