La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Rosaliac Cc Krém

 
  • 1 z 3
 

Kompletní sjednocující korekční denní krém Rosaliac CC Creme od La Roche-Posay zajišťuje okamžité krytí a dermatologickou korekci všech známek začervenání citlivé pleti.

50 ml

Dostupnost Výroba ukončena
571 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Pleť
Položka byla vyprodána...
 

Kompletní sjednocující korekční denní krém Rosaliac CC Creme od La Roche-Posay zajišťuje okamžité krytí a dermatologickou korekci všech známek začervenání citlivé pleti. Poskytuje kompletní korekci všech typů začervenání bez ohledu na jejich původ, frekvenci nebo intenzitu. Vhodné pro citlivou pleť se všemi známkami začervenání, ať už jsou občasné nebo dlouhotrvající, po celém obličeji nebo jen lokálně. Jeden univerzální odstín pro přirozený efekt a okamžitou korekci všech odstínů začervenání. Snadno se aplikuje. Nezanechává stopy. Obohaceno o Ambophenol, napomáhá neutralizovat začervenání. Navíc s ochranným faktorem SPF 30.

Zajišťuje okamžité krytí a dermatologickou korekci všech známek začervenání citlivé pleti. Poskytuje kompletní korekci všech typů začervenání, bez ohledu na jejich původ, frekvenci nebo intenzitu.

Aplikujte ráno na celý obličej. Nahrazuje denní péči a make-up.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.