La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Lipikar Stick Ap+ Sos Péče

 
  • 1 z 3
 

SOS péče od La Roche-Posay pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému pomáhá uspokojit nutkání škrábat se a ulevuje od pocitu svědění. Napomáhá vyživovat a obnovovat kožní bariéru.

15 ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
391 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Pleť
Položka byla vyprodána...
 

SOS péče od La Roche-Posay pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému pomáhá díky mechanickému nanášení uspokojit nutkání škrábat se a ulevuje od pocitu svědění. Napomáhá vyživovat a obnovovat kožní bariéru. Stick je vhodný pro kojence, děti i dospělé. Lze nanášet na všechny části těla (včetně očních víček).

Mechanické nanášení pomáhá uspokojit nutkání škrábat se, zatímco zklidňující složení pomáhá okamžitě ulevit od pocitu svědění.

Aplikujte přímo na postiženou oblast pro zmírnění pocitu svědění, kdykoliv dle potřeby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.