La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante Ap+ Zvláčňující Relipidační Koupelový A Sprchový Olej Proti Podráždění Pokožky

 
  • 1 z 2
 

Zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej Huile Lavante AP+ od La Roche-Posay proti podráždění pokožku čistí a chrání před vysušením a podrážděním způsobeným tvrdou vodou. Dodává pokožce lipidy potřebné pro obnovu kožní bariéry.

400 ml

Dostupnost Objednáno
534 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Sprchové gely
Položka byla vyprodána...
 

Zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej Huile Lavante AP+ od La Roche-Posay proti podráždění pokožku čistí a chrání před vysušením a podrážděním způsobeným tvrdou vodou. Dodává pokožce lipidy potřebné pro obnovu kožní bariéry. Je vhodný pro citlivou, suchou a podrážděnou pokožku s pocitem diskomfortu. Neutrální pH. Bez alkoholu. Nedráždí v očích.

Čistí velmi suchou a citlivou pokožku. Hydratuje, napomáhá obnovit komfort a snížit podráždění pokožky.

Sprcha: Napěňte malé množství přípravku v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Opláchněte. Osušte přikládáním ručníku. Koupel: Při napouštění vany přidejte do vody množství odpovídající 5 stlačením pumpičky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.