La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant Zklidňující A Ochranný Sprchový Gel

 
  • 1 z 2
 

Zklidňující a ochranný sprchový gel Gel Lavant od La Roche-Posay jemně čistí a chrání citlivou pokožku celé rodiny. Respektuje fyziologické pH pokožky a nedráždí oči.

400 ml / 750 ml

Dostupnost Zvolte variantu Objednáno Objednáno
Varianta
392 Kč / ks 432 Kč / ks od 392 Kč    
Značka La Roche-Posay
Kategorie Tělo
 

Zklidňující a ochranný sprchový gel Gel Lavant od La Roche-Posay jemně čistí a chrání citlivou pokožku celé rodiny. Respektuje fyziologické pH pokožky a nedráždí oči. Je vhodný pro citlivou a suchou pokožku kojenců, dětí i dospělých. Lze použít také na pokožku hlavy kojenců a intimní partie těla. Obsahuje zklidňující Niacinamid a relipidační máslo z karité, které pomáhají při obnově kožní bariéry.

Jemně čistí a chrání citlivou pokožku celé rodiny. Respektuje fyziologické pH pokožky a nedráždí oči.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.