La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Kerium Šampon Pro Zklidnění Vlasové Pokožky, Extra Jemný

 
  • 1 z 4
 

Jemný šampon pro zklidnění vlasové pokožky.

200 ml / 400 ml

Dostupnost Objednáno
Varianta
295 Kč / ks    
Značka La Roche-Posay
Kategorie Šampony
 

LA ROCHE-POSAY Kerium Šampon pro zklidnění vlasové pokožky chrání vlasy i v případě tvrdé vody. Dodává vlasům lehkost, hebkost a lesk. Obsahuje termální vodu z La Roche-Posay. Termální voda z La Roche-Posay je využívána jako aktivní látka pro své zklidňující, protizánětlivé účinky, formuli navíc doplňuje polysorbát 21 pro optimalizaci tolerance. Lze používat samostatně nebo v kombinaci s vlasovými kúrami.

Pomáhá zklidnit vlasovou pokožku, dodává vlasům lehkost, hebkost a lesk. Chrání vlasy i v případě tvrdé vody.

Aplikujte na vlhké vlasy, jemně vmasírujte do pokožky a důkladně opláchněte. Časté použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.