La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Hydraphase Intenzivní Oční Péče

 
  • 1 z 4
 

Intenzivní hydratační péče o oční okolí a proti váčkům pod očima.

15 ml

Dostupnost Objednáno
648 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Oči
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Hydraphase Intenzivní oční péče cíleně hydratuje pleť kolem očí a vyhlazuje jemné vrásky vzniklé v důsledku dehydratace. Díky drenážnímu účinku rovněž působí na váčky pod očima a oteklá víčka, a to díky kombinaci drenážního kofeinu a termální vody z La Roche-Posay. Účinek je optimalizován prostřednictvím unikátní aplikační techniky.

Hydratuje pleť v okolí očí, vyhlazuje jemné linky vzniklé v důsledku dehydratace, působí proti váčkům pod očima a oteklým víčkům. Má drenážní účinek.

1. Vklepejte malé množství přípravku do oblasti kolem očí.
2. Jemně rozetřete.
3. Pro redukci váčků vetřete přípravek na spodní víčko směrem od vnitřních koutků ke spánkům. Nakonec jemným tlakem na spáncích zaktivujte lymfatickou cirkulaci.
4. Pro vyhlazení jemných vrásek způsobených dehydratací provádějte jemné poklepávání kolem očí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.