La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Fyziologický Deodorant 24H

 
 

Fyziologický deodorant tuhý stick 24H pro citlivou pokožku v tyčince.

40 g

 
Dostupnost Objednáno
422 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Antiperspiranty a deodoranty
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Fyziologický deodorant Tuhý stick 24H pro citlivou pokožku v tyčince pomáhá zmírnit nepříjemný pach až po dobu 24 hodin a bojovat proti vlhkosti. Je obohacen o ultraabsorpční perlit proti vlhkosti, glukonát zinku pro neutralizaci zápachu a alantoin pro hladkou pokožku. Fyziologická formulace: účinné látky vybrané pro optimální toleranci. ** Bez alkoholu. *24h proti vlhkosti/ proti pachu **24h: senzorický test

Pomáhá zmírnit nepříjemný pach až po dobu 24 hodin a bojovat proti vlhkosti.

Aplikujte denně dle potřeby do podpaží na suchou a čistou pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.