La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Fyziologický Deodorant Aerosol 48H Pro Citlivou Pokožku Ve Spreji

 
  • 1 z 2
 

Fyziologický deodorant Aerosol 48H pro citlivou pokožku ve spreji.

150 ml

Dostupnost Objednáno
422 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Tělo
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Fyziologický deodorant Aerosol 48H pro citlivou pokožku ve spreji pomáhá zmírnit nepříjemný pach až po dobu 48 hodin a bojovat proti vlhkosti. Je určen pro citlivé podpaží, vhodný také po holení či depilaci. Bez alkoholu. S obsahem oxidu hořečnatého, aktivní látkou minerálního původu s účinností proti nepříjemnému pachu. Vhodné od 13 let.

Pomáhá zmírnit nepříjemný pach až po dobu 48 hodin a bojovat proti vlhkosti.

Aplikujte denně podle potřeby do podpaží na suchou a čistou pokožku. Před použitím protřepat. Na pokožku aplikujte ze vzdálenosti 15 cm. Varování: nádoba je pod tlakem, nevystavujte ji slunečnímu záření a teplotám nad 50˚C, ani vyprázdněnou nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.