La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Fyziologická Micelární Voda Ultra Pro Citlivou Pleť

 
  • 1 z 2
 

Micelární voda pro citlivou pleť.

100 ml

Dostupnost Objednáno
137 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Pleť
Položka byla vyprodána...
 

Čistí pleť a odstraňuje make-up. Zklidňuje. Fyziologické pH. Vysoká čisticí účinnost a čisticí látky vybrané pro vysokou toleranci a bezpečnost.

Formule s obsahem micel a glycerinu. Micelární voda ULTRA čistí pleť a odstraňuje make-up a znečištění. Zklidňuje citlivou pokožku.

Aplikujte na obličej, oči a rty pomocí vatového tampónu. Neoplachuje se. Pouze k zevnímu použití. Nejdříve odličte rty, následně oči (pro každé oční víčko samostatný tampónek), pak zbytek obličeje. Pro lepší účinnost tampónek priložte a po několika vteřinách jemně otřete, nedřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.