La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Effaclar Duo(+) Unifiant Sjednocující Tónovaná Korekční Péče Proti Nedokonalostem Pleti A Stopám Po Akné

 

Sjednocující tónovaná korekční péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné Effaclar DUO(+) UNIFIANT od La Roche-Posay pomáhá rychle odstranit existující pupínky, předcházet jejich opětovnému výskytu a zamezit riziku vzniku stop po akné. S okamžitým sjednocujícím účinkem.

40 ml

Dostupnost Objednáno
Varianta
528 Kč / ks    
Značka La Roche-Posay
Kategorie Mastná a problematická pleť
 

Sjednocující tónovaná korekční péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné Effaclar DUO(+) UNIFIANT od La Roche-Posay pomáhá rychle odstranit existující pupínky, předcházet jejich opětovnému výskytu a zamezit riziku vzniku stop po akné. Má okamžitý sjednocující účinek pro lehké a sjednocené krytí, bez efektu masky. Obsahuje vyčištěné minerální pigmenty.

Pomáhá rychle odstranit existující pupínky, předcházet jejich opětovnému výskytu a zamezit riziku vzniku stop po akné. Zlepšuje vzhled nedokonalostí pleti (začervenání a texturu pleti). Pleť je okamžitě viditelně sjednocená, bez efektu masky.

Aplikujte na celý obličej jako denní péči po očištění pleti FFACLAR Čisticím pěnícím gelem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.