La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Cicaplast Lavant B5 Čisticí Zklidňující Pěnící Gel

 
 

Čisticí zklidňující pěnící gel.

200 ml

Dostupnost Objednáno
401 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Mycí gely a pěny
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Lavant B5 Čisticí zklidňující pěnící gel s ultrajemnou pěnící formulí je určen pro čistění a zklidnění pokožky, aniž by ji vysušil. Pomáhá porpořit kvalitní obnovu pokožky. CICAPLAST LAVANT B5 obsahuje: • antibakteriální složky [měď - zinek - mangan] pro vyčistění pokožky bez narušení přirozené rovnováhy a 5% [Panthenol], který je známý svými zklidňujícími a obnovujícími účinky. Optimální tolerance prokázána testy provedenými na citlivé pokožce pod dermatologickou, pediatrickou, gynekologickou a oftalmologickou kontrolou.

Čistí a zklidňuje podrážděnou pokožku.

1-2krát denně napěňte malé množství přípravku CICAPLAST LAVANT B5 v dlaních s vodou a aplikujte na oblast pokožky, kterou si přejete vyčistit. Opláchněte dostatečným množstvím vody a osušte přikládáním ručníku, netřete. Pro optimální obnovu pokožky následně naneste CICAPLAST BAUME B5.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.