La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultralehký Fluid Spf 50+

 
  • 1 z 2
 

Ultralehký Fluid SPF 50+ ultravysoká UVA ochrana

50 ml

Dostupnost Vyprodáno
528 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Přípravky s SPF
Položka byla vyprodána...
 

Anthelios Shaka Fluid SPF 50+ bez parfému představuje nejvyšší ochranu před UVA zářením v rámci řady Anthelios. Jeho širokospektrální ochrana na pokožce vytváří štít proti paprskům UVA a UVB záření a pomáhá předcházet poškození způsobenému vlivem infračerveného A záření a znečištění. Ultraodolný vůči vodě, potu a písku. Navržen tak, aby zamezil štípání v očích. Průhledná, lehká textura.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.