La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Anthelios Komfortní Výživný Olej Sspf50+

 
  • 1 z 2
 

Vysoká ochrana před UVA a UVB zářením na obličej a tělo - olej ve spreji

200 ml

Dostupnost Vyprodáno
655 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Obsahuje patentovaný filtrační systém Mexoplex® na ochranu před UVA a UVB zářením. Je obohacen o Termální vodu z La Roche-Posay, která má zklidňující, antioxidační a prebiotické účinky. Je vhodný pro alergickou a citlivou pokožku se sklonem ke sluneční intoleranci, běžně známé jako sluneční alergie nebo v případě extrémní intenzity slunečního záření. Klinické studie byly provedeny při ochraně a prevenci pigmentových skvrn v těhotenství a fotosenzitivních reakcích způsobených léky. S minimalistickým složením. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Pro všechny typy pleti. Suchý olej nabízí výživnou, ale přitom rychle se vstřebající texturu. Olej je transparentní, nemastný a nelepivý. Zanechává pokožku krásně vláčnou. Je hypoalergenní, nekomedogenní a fotostabilní. S hypoalergenní parfemací.

Patentovaný širokospektrální fotostabilní filtrační systém Mexoplex®, který chrání před krátkovlnným a dlouhovlnným UVA a UVB zářením. Obohaceno o Termální vodu z La Roche-Posay se zklidňujícími, antioxidačními a prebiotickými účinky.

Aplikovat ochranný přípravek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany nanést opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo otěru. Varování: nedostatečné množství při aplikaci podstatně snižuje stupeň ochrany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.