La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Opalovací Mléko Pro Kojence Spf50+

 
  • 1 z 3
 

Velmi vysoká ochrana na obličej a tělo pro miminko.

50 ml

Dostupnost Vyprodáno
444 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Mléko pro kojence je první přípravek ochrany před UV zářením v řadě Anthelios, speciálně navržené pro děti od 6 měsíců, určené pro nepřímou sluneční expozici pokožky miminek. Velmi vysoká ochrana je určena na obličej i tělo pro jemnou pokožku miminek nebo pokožku se sklonem k atopii. Formule vyvinutá pro maximální bezpečnost s optimální koncentrací ingrediencí pečlivě vybraných pro citlivou dětskou pokožku. Mléko je nekomedogenní, vysoce voděodolné, odolné vůči písku i potu. Má hebkou a příjemně sametovou texturu. Během aplikace zanechává jemný film pro lepší kontrolu nanesení přípravku. Obsahuje přírodní máslo z karité pro hydrataci, zklidnění pokožky a posílení ochranné kožní bariéry. Je hypoalergenní, testováno pod dermatologickou kontrolou a na atopické pokožce. Bez parfemace.

Patentovaný širokospektrální fotostabilní filtrační systém Mexoplex®, který chrání před krátkovlnným a dlouhovlnným UVA a UVB zářením. Obohaceno o Termální vodu z La Roche-Posay se zklidňujícími, antioxidačními a prebiotickými účinky.

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nepřímá sluneční expozice může být nebezpečná. Opalovací přípravky nepředstavují 100% ochranu. Produkt aplikujte těsně před odchodem z domu na nezakryté části těla dítěte. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Varování: nedostatečné množství při aplikaci podstatně snižuje stupeň ochrany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.