La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultralehký Sprej Spf 50+

 
 

Ultralehký Sprej SPF 50+ velmi vysoká ochrana pro citlivou pokožku obličeje a těla

200 ml

Dostupnost Vyprodáno
898 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Ultralehký sprej zajišťuje velmi vysokou ochranu odolnou vůči vodě, potu a písku pro citlivou pokožku obličeje a těla. Nezanechává bílé stopy. Nemastná textura. Testováno pod dermatologickou kontrolou.

 

Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Vyhněte se oblasti kolem očí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.