La Pharmacie Française neprodává léčiva.

La Roche-Posay Hydroalkoholový Gel

 
 

LA ROCHE-POSAY Bezoplachový čistící přípravek na ruce.

Dostupnost Objednáno
105 Kč / ks
Značka La Roche-Posay
Kategorie Pleť
Položka byla vyprodána...
 

LA ROCHE-POSAY Bezoplachový čistící přípravek na ruce. Obsahuje ETHANOL + GLYCERIN. Pro vnější použití. Neaplikujte na porušenou pokožku. Nepoužívejte v oblasti obličeje. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. VAROVÁNÍ: Hořlavý i v suchém stavu. chraňte před otevřeným ohněm a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neparfemovaný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

La Roche-Posay: přípravky pro lepší život s citlivou pletí. Dermokosmetická značka č. 1 doporučovaná dermatology v České republice a na Slovensku.

Unikátní blahodárné účinky jsou založené na zklidňující termální vodě z La Roche-Posay, která je výjimečná svým jedinečným složením a obsahem selenu s antioxidačními účinky. La Roche-Posay používá vybrané aktivní látky v optimální koncentraci, u kterých je účinnost potvrzena klinickými studiemi v reálných podmínkách. Přípravky jsou testovány i na nejcitlivějších typech pleti a jsou vyráběny a baleny s ohledem na minimalizaci rizika vzniku mikrobiální kontaminace.