La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Parfémovaná svíčka

 
 

Fer à Cheval Bougie Parfumée

240 g

Dostupnost Objednáno
818 Kč / ks
Značka Fer à Cheval
Kategorie Svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Parfémovaná svíčka vyrobená ze 100% přírodního vosku a uzavřená v transparentní skleněné dóze s korkovým víčkem.

Parfemace svíčky je typická pro značku Fer à Cheval - vůně čistého prádla usušeného na slunci - delikátní a uklidňující. Vrchní tóny se otevírají svěží a slunnou vůní bergamotu a mandarinky, které jsou doplněné špetkou cardamomu. Srdce skrývá čistou vůni marseillského mýdla a uklidňující pomerančový květ. V základních tónech naleznete smyslnou, elegantní a uklidňující vůni bílého cedru, mošusu a santalového dřeva. Délka hoření svíčky je až 60 hodin při dodržení správného použití. Ve svíčce se mohou vyskytovat bubliny související s tím, že je vyrobena ze 100% přírodního vosku. Kvalita svíčky tím není ovlivněna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!