La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Tekuté parfémované mýdlo – Okvětní lístky růží náplň

 
 

Fer à Cheval Savon liquide de Marseille - Petales de Rose

1L 

Dostupnost Skladem
474 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Parfémovaná mýdla
 

Marseillské tekuté mýdlo s něžnou vůní růžových okvětních lístků.

Tekuté mýdlo má velmi jemné složení, obsahuje kokosový olej, arganový olej a glycerin.

Arganový olej, extrahovaný z arganovníku, je přirozeně bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty. Tyto účinné látky, dobře známé pro své vyživující vlastnosti, dodají kůži jemnost a pružnost.

Kokosový olej, který je získáván ze zralých kokosových ořechů, je v kosmetice oceňován a využíván pro své hydratační a vyživující vlastnosti.

Minimálně 97% ingrediencí v tekutém mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!