Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Marseillské mýdlo s olivovým olejem

 
  • 1 z 2
 

Fer à Cheval Savon de Marseille Cube Pur Olive

100 g

Dostupnost Skladem
92 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Dermatologické kostky a mýdla
 

100% autentické olivové mýdlo z Marseille. Představuje ekologickou, efektivní a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost. Mýdlo je biologicky odbouratelné a balené v recyklovatelném obalu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, živočišný tuk ani palmový olej. Vzhledem k tomu může mýdlo podléhat barevným změnám a postupem času, v závislosti na vystavení světlu a vlhkosti, ztrácet na objemu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!