La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer à Cheval Kostka na skvrny se sodou bikarbonou

 
 

Stick détachant Bicarbonate 150 g

Dostupnost Skladem
84 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Kostka na skvrny na prádle se sodou bikarbonou je určená k lokálnímu použití a je vhodná na odstraňování skvrn na bílém prádle. Obsahuje 15% jedlé sody. Kostka je účinná a přitom šetrná k životnímu prostředí. Její složení je 100% přírodního původu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, přísady ani živočišný tuk. Vzhledem k tomu může podléhat barevným změnám a postupem času, v závislosti na vystavení světlu a vlhkosti, ztrácet na objemu.

Použití: Navlhčete kostku a jemně jí třete přímo skvrnu na prádle. Na odolné skvrny napěňte kostku a skvrnu vydrhněte před praním v pračce nebo ručním praním. Na jemné textilie napěňte kostku mokrým hadříkem, kterým poté lehce třete povrch textilie dokud nenasákne. Opláchněte čistou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!