La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer à Cheval Kostka na mytí nádobí se sodou bikarbonou

 
  • 1 z 4
 

Savon solide vaisselle  - 225 g

Dostupnost Skladem
142 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Péče o domácnost
 

Tuhé mýdlo na nádobí na bázi marseillského mýdla, kterého obsahuje 30% a více, obohacené o sodu bikarbonu účinně čistí a odmašťuje veškeré nádobí. Toto mýdlo, označené jako "Ecodetergent" je ekonomičtější a ekologičtější alternativou přípravku na mytí nádobí. Jeho složení je 100% přírodního původu, neobsahuje žádná barviva, konzervanty ani parfemaci. Vzhledem k tomu může podléhat barevným změnám a postupem času, v závislosti na vystavení světlu a vlhkosti, ztrácet na objemu.

Použití: Navlhčete houbičku nebo kartáč na nádobí, napěňte s mýdlem, umyjte nádobí, opláchněte a osušte. Pro účinné mytí není třeba velkého množství pěny. Opatření: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!