La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer À Cheval Jemné parfémované mýdlo – Med a mandle

 
 

Fer à Cheval Savon doux parfumé – Miel & Amande

25 g

Dostupnost Skladem
58 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Parfémovaná mýdla
 

Jemné parfémované mýdlo s delikátní vůní sladkého medu a mandlí. Je vyrobené metodou vaření v kotli podle původní receptury, která je typická pro marseillská mýdla Fer à Cheval, a obohacené olejem ze sladkých mandlí a bambuckým máslem.

Olej ze sladkých mandlí, extrahovaný z mandlových jader, je bohatý na vitamín E a jednoduché nenasycené mastné kyseliny a je vysoce oceňován při výrobě kosmetiky.

Bambucké máslo, získané z bambuckých ořechů lisováním za studena, je známé pro své vyživující vlastnosti.

Obě tyto ingredience spojené s rostlinným marseillským mýdlem vytvářejí jemný mycí přípravek. Minimálně 96% ingrediencí v mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!