La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Fer à Cheval Dárková sada – 100% Oliva

 
  • 1 z 2
 

Coffret 100% Pur Olive

Dostupnost Skladem
798 Kč / ks    
Značka Fer à Cheval
Kategorie Tělo
 

Dárková sada marseillských mýdel vhodná pro všechny typy pokožky, která obsahuje: Olivové marseillské mýdlo kostku 100 g Olivové marseillské toaletní mýdlo 100 g Olivové marseillské toaletní mýdlo 250 g Olivové marseillské tekuté mýdlo 500 ml Továrna na mýdla Fer à Cheval hrdě a vášnivě udržuje od roku 1856 tradici, která je jedním ze základních kamenů marseillské kultury. V této dárkové sadě naleznete marseillské mýdlo s olivovým olejem ve všech jeho podobách. Mýdla jsou vyráběna našimi mistry mýdlaři tradiční metodou vaření v kotli výhradně z rostlinných olejů a neobsahují žádné syntetické vůně, barviva ani konzervanty. Po generace jsou uznávána pro své hypoalergenní vlastnosti.Marseillské mýdlo kostka a marseillské toaletní mýdlo: Vyhovuje všem typům pokožky a může ho používat celá rodina. Je to také efektivní všestranný čistič pro domácnost. Účinně čistí a odmašťuje všechny povrchy a prádlo, i to nejchoulostivější. Marseillské tekuté mýdlo s olivovým olejem: Lze ho použít jako mýdlo na ruce i na celé tělo. Pouze k zevnímu použití. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení je důkladně vypláchněte čistou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Fer à Cheval byla založena v roce 1856 a je nejstarším a největším výrobcem mýdla v Marseille. Reprezentuje historii celého regionu a jeho obyvatel. Marseillské mýdlo představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost.


Věděli jste, že „Fer à Cheval“ znamená v překladu podkova? V minulosti, kdy mnoho lidí neumělo číst, vybrali mistři mýdlaři podkovu jako rozeznatelný symbol štěstí a prosperity, aby reprezentovala tuto značku mýdel a zajistila jí dlouhé trvání!