La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Sun Intolerance Face Cream

 
 

Ochranný opalovací krém pro pleť netolerující slunce 50 ml

Dostupnost Skladem
1 590 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Pleť
 

Opalovací krém na obličej s vysokou ochranou, který snižuje citlivost a hyperreaktivitu pokožky při pobytu na slunci. Podporuje její postupnou adaptaci na slunce a posílením vlastních protizánětlivých mechanismů brání vzniku alergických a jiných nepřiměřených reakcí. Zabraňuje předčasnému stárnutí díky účinnému boji s volnými radikály. Pokožka si pak zachovává svou kvalitu, zdraví a mladistvost i v těch nejnáročnějších podmínkách. nNeparfemovaná, krémová, voděodolná, nekomedogenní textura zajišťuje optimální toleranci i té nejcitlivější pokožky.

 

Vysoká ochrana proti slunečnímu záření je posílená velmi účinnými, zklidňujícími a protizánětlivými látkami. Zvýšený podíl minerálních filtrů v kombinaci s unikátním přírodním filtrem, pongamiovým olejem s až neskutečnou škálou příznivých účinků, zajišťuje dokonalou toleranci i tou nejcitlivější pokožkou. Celkově pak unikátní receptura umožňuje postupnější adaptaci intolerantní, hyperreaktivní pokožky na slunce. Pokožka je už dopředu připravená a hyperreaktivita se nestihne projevit. Alergické reakce a přecitlivělost mizí. nPatentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nPatentovaná technologie CELLULAR WATTER dodává pokožce energii, pro ní přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Pokožka s intolerancí nebo alergií na slunce. Fototyp I (velmi světlá pokožka), těhotné ženy, osoby po léčbě s rizikem fotosenzitivní reakce (antibiotika, kortikoidy...).

 

Nanášejte v dostatečném množství na obličej, krk a dekolt 20 minut před pobytem na slunci. nOpakovaně aplikujte každou hodinu a po pobytu ve vodě. nIdeálně se používá 1-2x denně již 2 týdny před očekávaným pobytem na slunci. Aktivují se tak přirozené obranné mechanismy pokožky. Výsledkem je rychlejší adaptace na slunce bez rizika vzniku alergií. nVyhýbejte se nadměrnému slunečnímu záření a nevystavujte se polednímu slunci. nV rámci dokonalé ochrany pleti proti vnějším nepříznivým vlivům používejte i náš "biologický štít" CITY PROTECT SPRAY.

 

Pleť je adaptovaná na slunce, bez hyperreaktivity, alergické reakce mizí. Je trvale krásně zklidněná, dostatečně hydratovaná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: