La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Sun Intolerance Body Spray

 
 

Ochranné opalovací tělové mléko ve spreji pro pokožku netolerující slunce 150 ml

Dostupnost Skladem
1 850 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Opalování
 

Opalovací tělové mlého s vysokou ochranou, který snižuje citlivost a hyperreaktivitu pokožky při pobytu na slunci. Podporuje její postupnou adaptaci na slunce a posílením vlastních protizánětlivých mechanismů brání vzniku alergických a jiných nepřiměřených reakcí. Zabraňuje předčasnému stárnutí díky účinnému boji s volnými radikály. Pokožka si pak zachovává svou kvalitu, zdraví a mladistvost i v těch nejnáročnějších podmínkách. nNeparfemovaná lehká mléčná textura zajišťuje optimální toleranci i té nejcitlivější pokožky.

 

Vysoká ochrana proti slunečnímu záření je posílená velmi účinnými, zklidňujícími a protizánětlivými látkami. Zvýšený podíl minerálních filtrů v kombinaci s unikátním přírodním filtrem, pongamiovým olejem s až neskutečnou škálou příznivých účinků, zajišťuje dokonalou toleranci i tou nejcitlivější pokožkou. Celkově pak unikátní receptura umožňuje postupnější adaptaci intolerantní, hyperreaktivní pokožky na slunce. Pokožka je už dopředu připravená a hyperreaktivita se nestihne projevit. Alergické reakce a přecitlivělost mizí. nPatentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nPatentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Pokožka s intolerancí nebo alergií na slunce. Fototyp I (velmi světlá pokožka), těhotné ženy, osoby po léčbě s rizikem fotosenzitivní reakce (antibiotika, kortikoidy...).

 

Nanášejte v dostatečném množství na obličej, krk a dekolt 20 minut před pobytem na slunci. Opakovaně aplikujte každou hodinu a po pobytu ve vodě. Ideálně se používá 1-2x denně již 2 týdny před očekávaným pobytem na slunci. Aktivují se tak přirozené obranné mechanismy pokožky. Výsledkem je rychlejší adaptace na slunce bez rizika vzniku alergií. Vyhýbejte se nadměrnému slunečnímu záření a nevystavujte se polednímu slunci.

 

Pokožka je adaptovaná na slunce, bez hyperreaktivity, alergické reakce mizí. Je trvale krásně zklidněná, dostatečně hydratovaná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: