La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Photo Reverse

 
 

Ochranný krém s velmi vysokou ochranou, proti pigmentovým skvrnám 50 ml

Dostupnost Skladem
2 330 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Přípravky s SPF
 

Krém s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření speciálně vyvinutý pro pleť s pigmentovými skvrnami. Brání procesu pigmentace, pleť zachovává mladistvou, jednotnou bez nežádoucích pigmentových skvrn. Již vytvořené tmavé skvrny postupně mizí, nové se netvoří. Pleť se pomalu léčí z dysfunkční distribuce pigmentu. nLehká, krémová, nekomedogenní a voděodolná textura bez parfemace dokonale sedí každému typu pleti.

 

Přelomová sluneční péče PHOTO REVERSE v sobě kombinuje vysoce účinnou ochranu proti UVA a UVB záření i ostatním složkám slunečního záření, péči proti vzniku pigmentových skvrn a péči zachovávající mladistvost pokožky na slunci, po celý rok. nTECHNOLOGIE PHOTO REVERSE inhibuje celý proces pigmentace, pochody, které vedly ke vzniku pigmentových skvrn jsou zastaveny a mají tak čas k obnově původní kvality. Pigmentové skvrny se netvoří, ty již vzniklé postupně mizí díky obnově pokožky. Pleť je tak světlá, jednotná a zářivá. nPatentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nPatentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro níi přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Pro pleť s rizikem vzniku, či již vzniklými pigmentovými skvrnami.

 

Nanášejte dostatečné množství produktu na obličej, krk a dekolt, případně i hřbety rukou, 20 minut před pobytem na slunci v dostatečném množství. nAplikaci opakujte každé 2 hodiny. nProdukt je možný používat celoročně, při každém pobytu na slunci. nV rámci dokonalé ochrany pleti proti vnějším nepříznivým vlivům používejte i náš "biologický štít" CITY PROTECT SPRAY. nPro maximální účinek je třeba přípravek používat od prvních dnů s vyšší intenzitou slunečního záření (v našich zeměpisných šířkách mimo horské oblasti cca od března, dubna). V opačném případě by již v těchto měsících došlo k vytvoření hnědého barviva a efekt krému by byl mnohem pomalejší.

 

Pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn i s nimi je dokonale chráněná před slunečním zářením i před vznikem nových pigmentových skvrn. Ty stávající postupně mizí a pleť se stává sjednocenou, jasnou a zářivou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: