La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Photo Reverse Light Beige

 
 

Tónovaný ochranný krém s velmi vysokou ochranou, proti pigmentovým skvrnám, světlý odstín 50 ml

Dostupnost Skladem
2 590 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Přípravky s SPF
 

Tónovaný krém s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření speciálně vyvinutý pro pleť s pigmentovými skvrnami. Brání procesu pigmentace, pleť zachovává mladistvou, jednotnou bez nežádoucích pigmentových skvrn. Již vytvořené tmavé skvrny postupně mizí, nové se netvoří. Pleť se pomalu léčí z dysfunkční distribuce pigmentu. nLehká, nekomedogenní, voděodolná textura krému pro jasnou, zlatavě zářivou pleť, která svým jemným tónováním dává světlé pleti pocit lehkého opálení.

 

Přelomová sluneční péče PHOTO REVERSE v sobě kombinuje vysoce účinnou ochranu proti UVA a UVB záření i ostatním složkám slunečního záření, péči proti vzniku pigmentových skvrn a péči zachovávající mladistvost pokožky na slunci, po celý rok. TECHNOLOGIE PHOTO REVERSE inhibuje celý proces pigmentace, pochody, které vedly ke vzniku pigmentových skvrn jsou zastaveny a mají tak čas k obnově původní kvality. Pigmentové skvrny se netvoří, ty již vzniklé postupně mizí díky obnově pokožky. Pleť je tak světlá, jednotná a zářivá. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Pečlivě vybraná kombinace krycích pigmentů dává přirozeně světlému typu pleti tón zlatavého opálení. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Pro pleť s rizikem vzniku, či již vzniklými pigmentovými skvrnami. Pro efekt opálené pokožky bez rizika vzniku hyperpigmentací.

 

Nanášejte dostatečné množství produktu na obličej, krk a dekolt 20 minut před pobytem na slunci v dostatečném množství. nAplikaci opakujte každé 2 hodiny. nProdukt je možný používat celoročně místo make-upu, při každém pobytu na slunci. nV rámci dokonalé ochrany pleti proti vnějším nepříznivým vlivům používejte i náš "biologický štít" CITY PROTECT SPRAY. nPro maximální účinek je třeba přípravek používat od prvních dnů s vyšší intenzitou slunečního záření (v našich zeměpisných šířkách mimo horské oblasti cca od března, dubna). V opačném případě by již v těchto měsících došlo k vytvoření hnědého barviva a efekt krému by byl mnohem pomalejší.

 

Pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn i s nimi je dokonale chráněná před slunečním zářením i před vznikem nových pigmentových skvrn. Ty stávající postupně mizí. Je sjednocená, jasná a má krásný, přirozený tón dodaný pigmenty krému.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: