La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Photo Regul

 
 

Ochranný opalovací krém na pleť regulující tvorbu pigmentových skvrn 50 ml

Dostupnost Skladem
2 330 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Přípravky s SPF
 

Opalovací péče se silnou ochranou proti negativním účinkům slunečního záření také reguluje proces pigmentace a obnovuje rovnoměrné opálení. Kontrast mezi hyperpigmentovanými oblastmi a opálenou pokožkou mizí, pigmentové skvrny jsou postupně méně intenzivní a nové se nevytvoří. Zaručuje bezpečné, sjednocené a harmonické opálení pleti. nLehký, voděodolný, příjemný, nekomedogenní krém bez parfemace se lehce roztírá a nezanechává mastný ani bílý film.

 

Technologie PHOTO REGUL minimalizuje riziko vzniku pigmentových skvrn blokováním nepřímé pigmentace, zodpovědné právě za vznik pigmentových skvrn. Zároveň ale i podporuje zdravé procesy pigmentace pro rovnoměrné opálení. Odstín pleti se postupně sjednocuje, pigmentové skvrny mizí a pokožka získává rovnoměrné, lehké přirozené opálení. nPatentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nPatentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Pro pleť, na které jsou pigmentové skvrny, ale zároveň chceme, aby byla opálená. nPro pleť vystavenou silnému slunečnímu záření (hory, tropy, na vodě, při dlouhodobé sluneční expozici).

 

Nanášejte dostatečné množství produktu na obličej, krk a dekolt, případně i hřbety rukou, 20 minut před pobytem na slunci v dostatečném množství. nAplikaci opakujte každé 2 hodiny. nV rámci dokonalé ochrany pleti proti vnějším nepříznivým vlivům používejte i náš "biologický štít" CITY PROTECT SPRAY. nPro maximální účinek je třeba přípravek používat od prvních dnů s vyšší intenzitou slunečního záření (v našich zeměpisných šířkách mimo horské oblasti cca od března, dubna). V opačném případě by již v těchto měsících došlo k vytvoření hnědého barviva a efekt krému by byl mnohem pomalejší.

 

Pokožka je chráněná, opálení je lehké a rovnoměrné, kontrast mezi pigmentovými nerovnostmi pleti mizí. Pigmentové skvrny dále netmavnou, okolní pokožka se přitom krásně opálí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: