Prodejna La Pharmacie Française na Arbesově náměstí 11 v Praze je otevřena po—pá 11—18 h, ve čtvrtek 11—19 h a v sobotu 13—19 h. La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Intensive Vitamine E² Serum

 
 

Zklidňující sérum s vitamínem E 30 ml

Dostupnost Skladem
2 690 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
 

Vitamín E sérum zklidňuje citlivou a hyperreaktivní pokožku a chrání ji před negativními účinky volných radikálů. Když je právě volných radikálů v pokožce mnoho (z vnějšího prostředí - kouření, zplodiny, UV záření..., z vnitřního prostředí - ve stresu, v nemoci, ale i s věkem se v těle zvyšuje počet volných radikálů...), náš vlastní obranný mechanismus nestíhá, dochází k poškozování struktur buněk, což vede k hyperreaktivitě a předčasnému stárnutí. Vitamín E je jedním z nejsilnějších antioxidantů našeho těla. INTENSIVE VITAMIN E² sérum tedy posiluje přirozené mechanismy pokožky v boji proti volným radikálům, čímž zamezuje předčasnému stárnutí, hyperreaktivitě a poškozování mnoha struktur pokožky. Jemná emulzní textura bez parfemace, konzervantů a barviv.

 

Vysoce účinná forma vitamínu E bojuje s volnými radikály a jejich důsledky jako je hyperreaktivita, předčasné stárnutí a poškození buněk. V esthedermovém pojetí vitamín E znamená skutečně E². Přirozeně je vitamín E rozpustný pouze v tuku. Jeho účinek je tedy značně omezen ve vodném prostředí těla. Nicméně biotechnologicky vytvořený derivát vitamínu E je rozpustný ve vodě. A právě v tom tkví vysoká účinnost tohoto séra, v kombinaci klasické formy vitamínu E rozpustné v tuku a jeho ve vodě rozpustném derivátu. Vitamín E² tak brání škodlivému účinku volných radikálů skutečně v každém zákoutí pokožky. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno a správně fungující pokožku.

 

Pro vysoce citlivou a hyperreaktivní pokožku s příznaky trvalého začervenání, pálení, pocitu horka a svědění. Ideální je i pro pleť vystavenou negativním vlivům prostředí a pro pleť citlivou z důvodu náročné léčby jako kúra. Jako prevence nežádoucích reakcí a ke zklidnění po estetických procedurách.

 

Nanášejte ráno a večer na dokonale vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu. Sérum může být použité samostatně, nebo v kombinaci s produkty SENSI SYSTEM či INTENSIVE HYALURONIC CREAM. Pro pleť s rosaceou je ideálnám řešením v kombinaci s INTENSIVE VITAMIN C. V rituálu pro krásnou a zdravou pleť nesmí po vyčištění pleti chybět ani CELLULAR WATER MIST a na úplný závěr CITY PROTECT SPRAY.

 

Pleť je okamžitě zklidněná a lépe chráněná, může tak účinněji bojovat proti oxidačnímu stresu způsobujícímu její hypersenzitivní a jiné reakce.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: