La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Intensive Retinol Cream

 
 

Krém s retinolem na omlazení pokožky 50 ml

Dostupnost Skladem
2 540 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Krémy
 

INTENSIVE RETINOL je řada vyvinutá jako intenzivní terapie hlubokých vrásek a důsledků fotostárnutí. Retinol, jedna z forem vitamínu A, působí na pokožku, kde minimalizuje známky stárnutí - jemné linky, vrásky a změny mikroreliefu. Pokožka je opět vyrovnaná, měkká, obnovená. Krém na denní použití obsahuje 0,2% derivátu retinolu pro výbornou toleranci, podporuje tak silný účinek séra a dokonalý celkový výsledek terapie. Bohatá, příjemná, krémová textura s jemnou vůní poskytuje pokožce dokonalý pocit komfortu.

 

Derivát retinolu, obsažený v krému, se postupně uvolňuje a jeho účinek je v pokožce stejný jako účinek retinolu samotného. Je vhodnější na použití přes den díky vyšší stabilitě na slunci. Urychluje obnovu pokožky, čímž jí vyhlazuje a zpevňuje. Díky rychlejšímu olupování starých vrstev pokožky s nerovnostmi, širokými póry, vráskami a nerovnou pigmentací, se reflexivně zvýší tvorba nových buněk, které rychle zrají a putují na samotný povrch pokožky. Takto nově vzniklá, čerstvá vrstva je svěží, zářivá, bez vrásek, pigmentací, nerovností a rozšířených pórů. I deriváty retinolu mají také příznivý vliv na kolagen, podporují jeho tvorbu a zpomalují jeho degradaci. Díky tomu dochází ke zpevnění pokožky a účinek proti vráskám je skutečně dlouhodobý. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno a správně fungující pokožku.

 

Pro pleť s hlubokými vráskami, rozšířenými póry, nerovným mikroreliefem a povrchovou nerovnou pigmentací. Pro použití pouze v podzimních a zimních měsících (pozor na pobyt na vysokých horách a zimní dovolenou v tropických oblastech). Řada není vhodná pro těhotné ženy. Doplňuje léčbu frakčními lasery a optimalizuje chemické peelingy.

 

Nanášejte ráno na vyčištěnou, suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu po aplikaci CELLULAR WATER MIST a ideálně i po CELLULAR WATER ESSENCE. Pro postupné zvyšování tolerance séra, je možné krém použít i večer - viz. aplikace séra. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

 

Pro viditelný efekt proti stárnutí. Pleť je po kúře vyhlazená, vrásky a rýhy mizí. Mikrorelief pokožky je vyhlazený a pigmentové nerovnosti jsou vyrovnané. Pleť je jasná a zářivá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: