La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Esthe White Targeted Dark Spots Concentrate

 
 

Koncentrát se silným bělícím účinkem na pigmentové skvrny 9 ml

Dostupnost Objednáno
1 530 Kč / ks
Značka Esthederm
Kategorie Séra a oleo-séra
Položka byla vyprodána...
 

Vysoce účinný koncentrát pro intenzivní lokální bělení pigmentových skvrn je skutečným mistrem svého oboru. Sérum rychle proniká do hlubších vrstev pokožky, kde postupně "rozebírá" pigmentovou skvrnu, její velikost a intenzita jsou postupně redukovány až úplně zmizí. Svěží, lehké, vodové, rychle penetrující sérum s lehkou květinovou ženskou vůní obohacenou o svěží tóny citrusu je v roll-onu, který dovoluje velmi přesnou aplikaci, tam kde je třeba.

 

Patentovaná technologie HYPOPIGMENTALINE, obsažená v celé ESTHE WHITE řadě, účinně zesvětluje již vzniklé pigmentové skvrny a blokuje procesy vedoucí k tvorbě nových. Odstín pokožky je postupně sjednocený. Příjemným a důležitým benefitem této technologie jsou protizánětlivé účinky v něm obsažené lékořice. Její výtažky předcházejí zánětům a tím i pozánětlivé pigmentaci. nMOŘSKÝ EPS (exopolysacharid), produkt světélkujícího mořského planktonu, stimuluje obnovu buněk a eliminuje povrchový melanin. Pleť je pak hladší, jemnější a krásně září. Patentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontrolují mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně, naplno a správně fungující kožní buňky, tedy i pokožku. Kyselina citronová - velmi silná, přesto k pokožce jemná AHA kyselina, účinně redukuje a postupně svým keratolytickým účinkem odstraňuje pigmentovou skvrnu. Zároveň urychluje obnovu nových, zdravých buněk bez nežádoucího tmavého zabarvení - tedy pokožky bez pigmentové skvrny.

 

Pro všechny typy pleti s pigmentovými skvrnami jako lokální péče.

 

Aplikujte ráno a večer pomocí roll-onu lokálně na vyčištěnou pokožku všude tam kde je nechtěná pigmentová skvrna. Jemně vmasírujte do pokožky. Ideální čas pro použití je podzim/zima, při použití v období s vyšší intenzitou slunečního záření nezapomeňte použít kvalitní fotoprotekci - nejlépe PHOTO REVERSE.

 

Pigmentová skvrna se postupně zmenšuje, světlá až úplně mizí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: