La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm City Protect In Cellium Spray

 
 

Každodenní ochrana buněk proti stárnutí a nepříznivým vlivům okolí 100 ml

Dostupnost Skladem
1 350 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Kultovní přípravky
 

CITY PROTECT IN CELLIUM SPRAY, "must have" produkt značky Esthederm, chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Je jakýmsi biologickým štítem. Vysoce účinný je v boji proti volným radikálům, posiluje přirozené ochranné mechanismy pokožky a dbá na správné fungovanání kožní bariéry. Protizánětlivé a zklidňující účinky dbají na neustálý komfort pokožky. Lehká, jemně olejová mikroemulzní textura s příjemnou parfemací poskytne pokožce příjemný finiš ranní i večerní péče.

Patentované složení pomáhá kožním buňkám zvládat nepříznivé účinky UV záření a znečištěného ovzduší tím, že aktivuje jejich ochranné mechanismy. Trojitá exkluzivní ochranu pokožky zajišťuje patentovaná technologie buněčné ochrany GLOBAL CELLULAR PROTECTION. Vitamín E účinně bojuje proti volným radikálům, čímž pomáhá zachovat mládí pokožky. Výtažky z lékořice svými protizánětlivými a zklidňujícími účinky a schopností aktivovat vlastní kožní protizánětlivé mechanismy chrání před zánětem a poškozením struktur pokožky právě v jeho důsledku. Vysoce kvalitní hydrolyzované proteiny pak optimalizují ochranné mechanismy pro zachování integrity DNA. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno správně fungující pokožku. CITY PROTECT IN CELLIUM SPRAY tedy zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, zpomaluje degradaci kolagenu a tím i výskyt vrásek a ztrátu pevnosti pokožky. Chrání a zlepšuje přirozenou odolnost pokožky před slunečním zářením a znečištěným ovzduším. Pozor, není náhradou fotoprotekce, neobsahuje UV filtry!

Pro všechny typy pokožky.

Aplikujte ráno a večer ze vzdálenosti cca 20cm jako závěrečný krok každé péče. Jemně vtlačte do pokožky. Sprej je možné používat i kdykoli během dne na posílení kožních ochranných funkcí i přes make-up.

Pokožka je chráněná před nepříznivými účinky UV záření a znečištěným ovzduším. Udržuje si stále svou mladost a dobrou kondici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: