La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Cellular Water Melting Moisturizing Cream

 
 

Krém s buněčnou vodou 50 ml

Dostupnost Skladem
1 650 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Krémy
 

Sametově jemný krém plně pečuje o dokonalý koloběh vody v pokožce, a tím se stará o její kvalitní hydrataci. Voda v pokožce nejen přirozeně proudí, ale je tam také udržena díky obnově celistvosti kožní bariéry. Příjemná, jemná a přesto bohatá textura výborně sedí normálním až sušším typům pokožky. Květinovo-vodná vůně navozuje příjemný pocit čistoty.

Buněčná voda a její linie péče o pleť pomáhá zachovat základní funkce mladistvé pokožky. Dynamická hydratace pomocí AQUAPORIN PATENTU a specifických látek posilujících kožní bariéru zajišťuje optimální distribuci vody a doslova jí v pokožce ve zdravé přirozené míře uzamyká. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet mladistvost pokožky. Výrazně zvyšuje buněčný metabolismus buněk, ty pak mají dostatek energie na potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce. SKIN NOTOX TECHNOLOGY je každodenní forma aktivní ochrany pleti před nepříznivými vnějšími vlivy jako jsou znečištění či volné radikály.

Pro všechny typy pleti. Vhodný i jako první péče od Esthederm pro obnovu a nastartování přirozených procesů v pokožce.

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s použitím CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Pleť je okamžitě hydratovaná, zářivá, jemná a krásná. Přirozený koloběh vody je plně obnoven.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: