La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Calming Eye Contour Cream

 
 

Zklidňující oční krém

15 ml

Dostupnost Objednáno
1 490 Kč / ks
Značka Esthederm
Kategorie Oči
Položka byla vyprodána...
 

Intenzivně zklidňující oční krém je výborným řešením pro citlivé oční okolí, pro hyperreaktivní pokožku okolo očí či pokožku vystavenou agresivním vnějším vlivům. Jeho pečlivě vybrané složení zklidňuje, snižuje zánětlivé reakce vyvolané různými iritanty a zvyšuje snášenlivost a odolnost pokožky očního okolí. Velmi jemná gelová textura s chladivým efektem má okamžitý zklidňující účinek a drenážní a detoxikační účinky oční péče účinně bojují s otoky. Špatné návyky pokožky jako je zvýšená citlivost a hyperreaktivita postupně mizí, obnovují se přirozené mechanismy a z citlivé, hyperreaktivní pleti se stává normální, zdravá.

 

SENSI SYSTEM obsahuje vysoce účinný komplex látek pro citlivou až hyperreaktivní pleť. nDíky výtažkům ze sladkých mandlí je pleť jakoby potažena neviditelným ochranným filmem, který brání pronikání dráždivých látek k povrchu pokožky a účinně izoluje pleť vůči teplotním změnám. Protizánětlivý účinek komplexu Rhamnoleuca HD bojuje proti zánětu už od jeho zárodků. Aescin, látka přírodního původu s drenážními a detoxikačními účinky, působí proti otokům a váčkům pod očima. Patentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

 

Citlivé, intolerantní až hyperreaktivní oční okolí. Projevy únavy.

 

Nanášejte ráno a večer, v rámci každého rituálu krásy, na vyčištěnou pokožku očního okolí samostatně nebo v kombinaci s INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM. Aplikujte pomocí jemných pohybů či jemně vklepejte do pokožky. Pohyb při péči o oční okolí by měl být vždy od vnitřního k vnějšímu koutku.

 

Oční okolí je zklidněné a uvolněné. Pohled je zářivější, otoky mizí. Už žádné další pnutí, nepohodlí či podráždění.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: