La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Calming Cream

 
 

Zklidňující krém 50 ml

Dostupnost Skladem
2 430 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Krémy
 

Intenzivně zklidňující krém je výborným řešením pro citlivou, intolerantní, hyperreaktivní pleť či pleť vystavenou agresivním vnějším vlivům. nJeho pečlivě vybrané složení zklidňuje, snižuje zánětlivé reakce vyvolané různými iritanty a zvyšuje snášenlivost a odolnost pokožky. nVelmi jemná textura krému bez parfemace má okamžitý zklidňující účinek. nŠpatné návyky pokožky jako je zvýšená citlivost a hyperreaktivita postupně mizí, obnovují se přirozené mechanismy a z citlivé, hyperreaktivní pleti se stává normální, zdravá.

 

SENSI SYSTEM obsahuje vysoce účinný komplex látek pro citlivou až hyperreaktivní pleť. nDíky výtažkům ze sladkých mandlí je pleť jakoby potažena neviditelným ochranným filmem, který brání pronikání dráždivých látek k povrchu pokožky a účinně izoluje pleť vůči teplotním změnám. nProtizánětlivý účinek komplexu Rhamnoleuca HD bojuje proti zánětu už od jeho zárodků. nPatentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

 

Jemná, citlivá, intolerantní, hyperreaktivní pleť.

 

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. nNejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s CELLULAR WATER MIST. nNakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

 

Příznaky citlivosti mizí a pleť je okamžitě zklidněná. Citlivost pleti se postupně snižuje a pleť znovu funguje normálně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: