La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Calming Biomimetic Cream

 
 

Zklidňující biomimetický krém 50 ml

Dostupnost Skladem
2 390 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Krémy
 

Intenzivně zklidňující biomimetický krém je výborným řešením pro citlivou, intolerantní, hyperreaktivní a podrážděnou pleť či pleť vystavenou agresivním vnějším vlivům. Jeho pečlivě vybrané složení zklidňuje, snižuje zánětlivé reakce vyvolané různými iritanty a zvyšuje snášenlivost a odolnost pokožky. Rozplývající se bohatá textura krému bez parfemace má okamžitý zklidňující účinek. Špatné návyky pokožky jako je zvýšená citlivost a hyperreaktivita postupně mizí, obnovují se přirozené mechanismy a z citlivé, hyperreaktivní pleti se stává normální, zdravá.

 

SENSI SYSTEM obsahuje vysoce účinný komplex látek pro citlivou až hyperreaktivní pleť. Díky výtažkům ze sladkých mandlí je pleť jakoby potažena neviditelným ochranným filmem, který brání pronikání dráždivých látek k povrchu pokožky a účinně izoluje pleť vůči teplotním změnám. Protizánětlivý účinek komplexu Rhamnoleuca HD bojuje proti zánětu už od jeho zárodků. Biomimetické (pokožce vlastní) složení krému zaručuje dokonalou toleranci pro každou pleť i tu nejcitlivější. Díky komfortní textuře obzvlášť dobře sedí sušším typům pokožky. Patentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

 

Jemná, citlivá, intolerantní, hyperreaktivní a podrážděná pleť. Pro sušší typ pleti.

 

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s CELLULAR WATER MIST. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

 

Příznaky citlivosti mizí a pleť je okamžitě zklidněná. Citlivost pleti se postupně snižuje a pleť znovu funguje normálně. Je odpočinutá a uvolněná. Známky podráždění, začervenání a nepohodlí jsou minimalizované.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: