La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Adaptasun Sensitive Protective Body Milk Strong Sun

 
 

Ochranné opalovací tělové mléko pro citlivou pokožku, silné slunce 200 ml

Dostupnost Objednáno
2 090 Kč / ks
Značka Esthederm
Kategorie Opalování
Položka byla vyprodána...
 

Ochranné opalovací tělové mléko ADAPTASUN SENSITIVE PROTECTIVE BODY MILK se středně silnou ochranou proti negativním účinkům slunečního záření je speciálně určené pro citlivou pokožku, která se na slunci opálí, ale často, nebo na začátku se i spálí. Optimalizuje celý proces rovnoměrného opálení, chrání pokožku, zachovává její kvalitu a mladistvost při každém pobytu na slunci. Citlivá pokožka si opět může užívat potěšení ze slunce bez rizika kožní reakce. Hladká, jemná a voděodolná textura mléka zklidní a příjemně provoní esthedermovým létem citlivou pokožku.

 

Patentovaná technologie ADAPTASUN stimuluje a posiluje přirozené, rovnoměrné opálení pokožky pro rychlejší, dlouhotrvající a intenzivnější výsledek. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentace. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Zvýšený podíl zklidňujících a protizánětlivých látek zajišťuje bezpečné opálení bez rizika spálení od prvních dní pobytu na slunci. Glycerin a slunečnicový olej dodávají pokožce dokonalou výživu a hydrataci, posilují kožní bariéru a zjemňují ji. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Citlivá pokožka bez hyperpigmentací, která má sklon opalovat se do červena, opálí se, ale často se spálí. Pro pokožku vystavenou silnému slunečnímu záření (hory, tropy, na vodě, při dlouhodobé sluneční expozici).

 

Nanášejte v dostatečném množství na tělo 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci opakujte každé 2 hodiny.

 

Citlivá pokožka se lépe přizpůsobuje pobytu na slunci a snadněji se opaluje bez spálení. Je chráněná, příjemně voní esthedermovým létem. Opálení je intenzivní a dlouhotrvající.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: