La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Esthederm Adaptasun Sensitive Protective Body Milk Moderate Sun

 
 

Ochranné opalovací tělové mléko pro citlivou pokožku, mírné slunce 200 ml

Dostupnost Skladem
2 090 Kč / ks    
Značka Esthederm
Kategorie Opalování
 

Ochranné opalovací tělové mléko ADAPTASUN SENSITIVE PROTECTIVE BODY MILK se středně silnou ochranou proti negativním účinkům slunečního záření je speciálně určené pro citlivou pokožku, která se na slunci opálí, ale často, nebo na začátku se i spálí. Optimalizuje celý proces rovnoměrného opálení, chrání pokožku, zachovává její kvalitu a mladistvost při každém pobytu na slunci. nCitlivá pokožka si opět může užívat potěšení ze slunce bez rizika kožní reakce. nHladká, jemná a voděodolná textura mléka zklidní a příjemně provoní esthedermovým létem citlivou pokožku.

 

Patentovaná technologie ADAPTASUN stimuluje a posiluje přirozené, rovnoměrné opálení pokožky pro rychlejší, dlouhotrvající a intenzivnější výsledek. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentace. nPatentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nZvýšený podíl zklidňujících a protizánětlivých látek zajišťuje bezpečné opálení bez rizika spálení od prvních dní pobytu na slunci. nGlycerin a slunečnicový olej dodávají pokožce dokonalou výživu a hydrataci, posilují kožní bariéru a zjemňují ji. nPatentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

 

Citlivá pokožka bez hyperpigmentací, která má sklon opalovat se do červena, opálí se, ale často se spálí. nPro pobyt na mírném slunci.

 

Nanášejte v dostatečném množství na tělo 20 minut před pobytem na slunci. nAplikaci opakujte každé 2 hodiny.

 

Citlivá pokožka se lépe přizpůsobuje pobytu na slunci a snadněji se opaluje bez spálení. Je chráněná, příjemně voní esthedermovým létem. Opálení je intenzivní a dlouhotrvající.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: