La Pharmacie Française neprodává léčiva.

A-Derma Epitheliale A.H Duo Ultra-Obnovující Krém

 
  • 1 z 4
 

A-Derma Epitheliale A.H DUO ultra-obnovující krém pomáhá předcházet tvorbě jizev na obličeji i na těle. Pečuje o narušenou pokožku po povrchových dermatologických zákrocích nebo při narušení kožního povrchu, které by mohly zanechat jizvy. Je vhodný pro děti i dospělé. Bez parfemace.

40 ml

Dostupnost Objednáno
308 Kč / ks
Značka A-Derma
Kategorie Kožní problémy
Položka byla vyprodána...
 

Epitheliale A.H DUO ultra-obnovující krém pomáhá předcházet tvorbě jizev na obličeji i na těle. Pečuje o narušenou pokožku po povrchových dermatologických zákrocích nebo při narušení kožního povrchu, které by mohly na těle zanechat jizvy.

Díky patentované aktivní látce CICAHYALUMIDE® podporuje rychlou regeneraci, přispívá k rychlejšímu uzavírání rány a pomáhá předcházet tvorbě jizev. Má neviditelnou a dobře vstřebatelnou hydratační texturu a je vhodný pro děti i dospělé.

Bez parfemace.

Hlavní výhody:
- přispívá k optimální obnově kůže
- pomáhá urychlovat uzavírání rány
- zmírňuje tvorbu jizev
- okamžitá úleva pro narušenou kůži

Účinné látky:
- aktivní látka CICAHYALUMIDE® podporuje rychlou regeneraci kůže a přispívá ke snížení tvorby jizev.
- extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba®, získaných z organického zemědělství, posiluje a chrání kožní bariéru, má prokázaný protizánětlivý účinek
- kyselina hyaluronová napomáhá obnovovat pokožku a hydratovat
- Vitamín E působí jako antioxidant

Testováno pod dermatologickou kontrolou.
Hypoalergenní**, nekomedogenní.

**Vyvinuto a testováno s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.

Francouzská dermokosmetická značka A-DERMA je specialistou na křehkou kůži celé rodiny. V srdci jihozápadní Francie pěstuje jedinečnou odrůdu, oves Rhealba®, v souladu se zásadami organického zemědělství. Ve všech přípravcích značky A-DERMA je použit výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba®, neboť právě ty obsahují veškerou sílu budoucí rostliny a mnohem více důležitých aktivních látek, než je obsaženo v zrnech (saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění kůže), a naopak neobsahují proteiny, které by mohly vyvolat podráždění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská dermokosmetická značka A-Derma je specialistou na citlivou kůži celé rodiny. Zaměřuje se především na suchou a atopickou kůži s řadou EXOMEGA CONTROL, která díky obsahu výtažků z ovsa Rhealba® zklidňuje a regeneruje pokožku. Přípravky značky A-DERMA obsahují minimum ingrediencí pro maximální bezpečnost a snášenlivost přípravků. Mají vysoký obsah složek přírodního původu a jsou ohleduplné k přírodě. A-DERMA má ve svém portfoliu také přípravky vhodné již od narození nebo produkty bez parfemace, které vyhovují i té nejcitlivější pokožce.