La Pharmacie Française neprodává léčiva.

A-Derma Epitheliale A.H Duo Masážní Gel-Olej

 
  • 1 z 3
 

Obnovující masážní gel-olej slouží k masáži jizev, strií(1) a kůže, u které došlo k obnově jejího povrchu a hrozí vznik jizvy. Pomáhá zlepšit vzhled jizev a strií a zároveň přináší okamžité a dlouhotrvající zklidnění. K použití na obličej i tělo. Vhodný pro kojence, děti i dospělé. (1) I v průběhu těhotenství 40 ml

Dostupnost Objednáno
324 Kč / ks
Značka A-Derma
Kategorie Kožní problémy
Položka byla vyprodána...
 

Obnovující masážní gel-olej slouží k masáži jizev, strií(1) a kůže, u které došlo k obnově jejího povrchu a hrozí vznik jizvy. Díky exkluzivní patentované aktivní látce CICAHYALUMIDE® pomáhá zlepšit vzhled jizev a strií a zároveň přináší okamžité a dlouhotrvající zklidnění. Vhodný k použití pro kojence, děti i dospělé, na obličej i tělo. Unikátní patentovaná měnící se textura poskytuje dvě úrovně masáže: 1. úroveň - Gel připraví kůži na stimulační masáž, která přispívá ke zlepšení prokrvení. 2. úroveň - Olej je ideální pro masáž hnětením a rolováním, která změkčí kůži a působí na kolagenová a elastinová vlákna. Hlavní výhody: - pomáhá zlepšit vzhled jizev a strií - přináší okamžité a dlouhotrvající zklidnění - optimálně přispívá k obnově povrchové vrstvy kůže Účinné látky: - extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba®, získaných z organického zemědělství, posiluje a chrání kožní bariéru, má prokázaný protizánětlivý účinek - aktivní látka CICAHYALUMIDE® podporuje rychlou regeneraci kůže a přispívá ke snížení tvorby jizev. Výsledek: - zanechává hydratační, nemastný a nelepivý ochranný film, který obnovuje pohodlí křehké kůže a snižuje nutkání ke škrábání(2). - dlouhodobě zmírňuje pocity pnutí - masáž pomůže remodelovat pokožku - jizvy a strie jsou méně viditelné. *Patent čekající na schválení. (1) I v průběhu těhotenství (2) Způsobeno třením Francouzská dermokosmetická značka A-DERMA je specialistou na křehkou kůži celé rodiny. V srdci jihozápadní Francie pěstuje jedinečnou odrůdu, oves Rhealba®, v souladu se zásadami organického zemědělství. Ve všech přípravcích značky A-DERMA je použit výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba®, neboť právě ty obsahují veškerou sílu budoucí rostliny a mnohem více důležitých aktivních látek, než je obsaženo v zrnech (saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění kůže), a naopak neobsahují proteiny, které by mohly vyvolat podráždění.

Náš tip:

A-Derma Epitheliale A.H DUO s unikátními výtažky z ovsa Rhealba®.

Proč A- Derma používá ve svých přípravcích oves Rhealba®?

Značka A-Derma je první, která začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Z více než 80 odrůd vybrali odborníci bílý oves Rhealba®, který je nejvhodnější pro potřeby citlivé a podrážděné pokožky, a to díky svým výrazným zklidňujícím, regeneračním, výživným, hydratačním a antioxidačním účinkům. Krém je složen z minimálního počtu ingrediencí, neobsahuje esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.

Proč zvolit A-Derma Epitheliale A.H DUO ? 

  • Unikátní textura gelu a oleje, která zajištuje dvě úrovně masáží
  • Kvalitní složení, šetrné ke kůži
  • Vhodný pro kojence, děti i dospělé
  • Zmírňuje svědění pokožky
  • Redukuje jizvy a strie 
  • Má zvláčňující účinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzská dermokosmetická značka A-Derma je specialistou na citlivou kůži celé rodiny. Zaměřuje se především na suchou a atopickou kůži s řadou EXOMEGA CONTROL, která díky obsahu výtažků z ovsa Rhealba® zklidňuje a regeneruje pokožku. Přípravky značky A-DERMA obsahují minimum ingrediencí pro maximální bezpečnost a snášenlivost přípravků. Mají vysoký obsah složek přírodního původu a jsou ohleduplné k přírodě. A-DERMA má ve svém portfoliu také přípravky vhodné již od narození nebo produkty bez parfemace, které vyhovují i té nejcitlivější pokožce.