La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Ducray Extra-Doux Velmi Jemný Ochranný Šampon Pro Časté Mytí

 
 

Ducray Extra-doux velmi jemný ochranný šampon pro časté mytí dodává vlasům pružnost a hebkost a zároveň obnovuje jejich sílu a lesk. Po jeho použití budou vlasy čisté, pružné, odolné a zářivé. Pro časté mytí vlasů celé rodiny. Neštípe v očích.

200 ml

Dostupnost Objednáno
258 Kč / ks
Značka Ducray
Kategorie Šampony
Položka byla vyprodána...
 

Ducray Extra-doux velmi jemný ochranný šampon pro časté mytí dodává vlasům pružnost a hebkost a zároveň obnovuje jejich sílu a lesk. Po jeho použití budou vlasy čisté, pružné, odolné a zářivé. Je vhodný pro časté mytí vlasů celé rodiny.

Účinné látky: - inulin hydratuje, zjemňuje a zabraňuje zamotávání vlasů - glyceryl oleate dodává vlasům lesk.

Bioodbouratelné složení v souladu s mezinárodními standardy OECD 301B. Šampon aplikujte v malém množství na vlhké vlasy, napěňte a opláchněte vodou. Postup opakujte, ale šampon nechte po napěnění působit ve vlasech 2-3 minuty. Poté důkladně opláchněte vodou.

Náš tip: 

Vyzkoušejte ochranný šampon, který vaše vlasy nebude zatěžovat a dodá jim potřebné živiny.

Přípravky značky Ducray poskytují pomoc na téměř všechny problémy a potíže s vlasovou pokožkou a vlasy.

Hlavní výhody:

  • Obnovuje sílu, zdraví a lesk
  • Dodává vlasům pružnost a hebkost
  • Podporuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky
  • Vhodný pro časté mytí normálních a jemných vlasů
  • Neštípe v očích

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Prospěšné inovace značky Ducray, které jsou výsledkem úzké spolupráce s lékaři, farmaceuty a výzkumným centrem dermatologie a kosmetologie Pierre Fabre, si kladou za cíl přinášet řešení veškerých problémů spojených s pokožkou a vlasy, a zpříjemňovat tak každodenní život pacientů. Dnes je značka Ducray známá nejen pro svou vlasovou péči, ale také pro velmi kvalitní přípravky určené pro pleť a tělo. Portfolio značky je široké, obsahuje přípravky zaměřené na seboreu, psoriázu, citlivou či mastnou vlasovou pokožku, vypadávání vlasů nebo hyperpigmentaci. Přípravky značky Ducray, charakteristické vysokou kvalitou a účinností, jsou dnes dostupné zákazníkům ve více než 80 zemích světa. Vyzkoušejte je i Vy, a přesvědčte se o jejich kvalitách na vlastní kůži.