La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Dárková Poukázka - Algologie Rituel Archipel

 
 

Pročišťující rituál navracející rovnováhu nečisté smíšené a mastné pleti, včetně pleti aknózní - 50 minut

Dostupnost Skladem
1 680 Kč / ks    
Značka Algologie
Kategorie Kosmetický salon L'Institut a služby
 

Ošetření v duchu klidného souostroví „Archipel de Bréhat“, kde se mezi žulovými skalami v mořské vodě, která patří k těm nejčistším na světě, pěstuje přes 800 druhů mořských řas a rostlin. Zdejší voda je unikátní vysokou koncentrací minerálů a oligosacharidů, kterou díky tomu obsahují i veškeré přípravky řady Archipel, které při tomto ošetření používáme. Kombinace mořské vody, řas a bahna evokuje pobyt v mořských lázních.

  • Pročišťující rituál navracející rovnováhu nečisté smíšené a mastné pleti, včetně pleti aknózní.
  • Napomáhá ke zjemnění viditelných pórů a redukuje nadbytek kožního mazu.
  • Výsledkem ošetření je čistá, matná pleť, jemná na dotek.
  • Ošetření trvá 50 minut a obsahuje relaxační masáž „sensation marine“, která uvolňuje strnulou šíji a unavené svaly a šlachy na rukou.

 

Více informací o kosmetickém salonu L'Institut ZDE.

Poukázku lze využít po dobu 1 roku od zakoupení v La Pharmacie Francaise na Arbesově náměstí 11, Praha 5 - Smíchov. Poukázku Vám zašleme na e-mailovou adresu zadanou v objednávce nejpozději do následujícího pracovního dne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Krása zrozená z moře - to je naše exkluzivní francouzská značka Algologie. Čistá voda Severního moře v unikátní lokalitě, kde se setkávají teplé golfské proudy s těmi chladnými, mořské řasy s vysokým obsahem minerálů a stopových prvků a mořské rostliny dávají přípravkům Algologie unikátní vlastnosti. Každý přípravek obsahuje unikátní komplex ALGO4 pro lepší okysličení, výživu, ochranu a obnovu kůže. Po jejich použití bude Vaše pokožka zářivá a tělo tonizované. Budete se cítit jako na dovolené - vůně moře, svěžest, vítr a duny se Vám vybaví ať jste kdekoliv.

U Algologie najdete několik řad pro komplexní péči o pleť: Hydra Ecume pro čištění, Vagues pro hydrataci, Jardin Marin pro energii pleti i těla, Dunes pro citlivou pleť, Rivage proti prvním známkám stárnutí a Presqu'Île pro komplexní anti-age péči.

Staňte se partnerem Algologie: chcete pracovat se značkou Algologie ve vašem kosmetickém salonu? Kontaktujte nás na info@lapharmacie.cz .