La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Krém Pro Intolerantní Pleť

 
  • 1 z 2
 

Avène Krém pro intolerantní pleť snižuje reaktivitu přecitlivělé a podrážděné pleti a zajišťuje jí dlouhodobou ochranu a komfort. Sterilní kosmetika - 0% konzervantů.

50 ml

Dostupnost Objednáno
568 Kč / ks
Značka Avène
Kategorie Krémy
Položka byla vyprodána...
 

Avène Krém pro intolerantní pleť snižuje reaktivitu přecitlivělé a podrážděné pleti a zajišťuje jí dlouhodobou ochranu a komfort. Je vhodná pro přirozeně citlivou pleť (světlá pleť, křehká pleť se sklonem k začervenání) a pleť podrážděnou vnějšími agresivními vlivy (klimatické podmínky, příliš agresivní čištění, dráždivá kosmetika). Hlavní výhody: - Snižuje kožní reaktivitu - Odstraňuje pocity pálení, pnutí, zčervenání - Obnovuje hydrolipidický film pleti - Sterilní kosmetika s 0% konzervantů Účinné látky: 1. Parcerin® napomáhá zmírnit zánětlivé projevy, snižuje reaktivitu pleti. 2. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Unikátní složení s minimem pečlivě vybraných látek zaručuje dokonalou bezpečnost. Má jemnou výživnou texturu. Pleť je zklidněná, účinně a dlouhodobě chráněná s maximální bezpečností. STERILNÍ KOSMETIKA - Obsahuje pouze složky nezbytné pro kůži - Sterilní složení s 0 % konzervantů - Exkluzivní dokonale hermetický ochranný obal, díky kterému je přípravek sterilní po celou dobu používání - Respektuje kůži a kožní mikrobiom - Snižuje riziko podrážděníNaneste ráno a večer na obličej a krk. Jemně zmáčkněte tubu pro získání požadovaného množství. Po každém použití odstraňte přebytečný přípravek z víčka a poté uzavřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.