La Pharmacie Française neprodává léčiva.

Avène Cicalfate Bariérový Krém Na Ruce

 
  • 1 z 2
 

Avène Cicalfate Obnovující bariérový krém na ruce obnovuje a chrání velmi suché, rozpraskané a podrážděné ruce v důsledku různých agresivních vlivů (klimatické: mráz, vítr, při práci: čisticí prostředky, časté mytí rukou). Pomáhá obnovovat narušenou strukturu kůže, poskytuje ji ochranu a potřebnou výživu.

100 ml

Dostupnost Skladem
406 Kč / ks    
Značka Avène
Kategorie Krémy na ruce
 

Avène Cicalfate Obnovující bariérový krém na ruce obnovuje a chrání velmi suché, rozpraskané a podrážděné ruce v důsledku různých agresivních vlivů (klimatické: mráz, vítr, při práci: čisticí prostředky, časté mytí rukou). Pomáhá obnovovat narušenou strukturu kůže, poskytuje ji ochranu a potřebnou výživu. Hlavní výhody: - Obnovuje a chrání velmi suché, poškozené a popraskané ruce - Výživná textura, která se příjemně roztírá - Odolný vůči vodě - Chrání ruce jako „druhá kůže“. Účinné látky: 1. Sukralfát usnadňuje obnovu kůže. 2. Komplex mědi a zinku snižuje riziko množení bakterií. 3. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Jeho krémová a výživná textura se lehce nanáší, rychle se vstřebává a nelepí. Je transparentní a odolný vůči vodě. Na kůži vytváří ochrannou bariéru, která chrání ruce jako „druhá kůže“. Neobsahuje parfemaci. Aplikujte alespoň 2x denně zejména na nejvíce podrážděné oblasti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Základní účinnou látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně reaktivní, se sklonem k akné či atopii.